Profil uživatele

Qlarinka

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 9.4.2014)
Od představení jsem příliš neočekávala a možná i pro to mne velmi příjemně překvapilo. Mrazivá atmosféra ruského romantismu má i v dnešní době co nabídnout. Za mě rozhodně palec nahoru.
(zadáno: 9.4.2014)
Představení se mi moc líbilo, prolínání několika "světů" mi přišlo jako zajímavé zpestření, nadchl mě červený kostým "skřítka", možná trochu laciný či podbízivý, ale na mě to platilo.
(zadáno: 9.4.2014)
Milé představení z tanečního prostředí. Děje se jakoby mimochodem, ale v zásadě to nevadí. Taneční výkon "profesionálního" páru podle mě srovnatelný s výkony herců, ale budiž.
(zadáno: 9.4.2014)
Představení "Bylo nás pět" mě poměrně zklamalo. První polovina byla výrazně lepší, celé představení příliš dlouhé. Kdyby první část skončila první zmínkou o cirkusu a ve druhé jsme se podívali do Indie max 2x, byl by to příjemně relaxačně strávený večer, bohužel po 2 hodinách jsem se nemohla dočkat konce. Vzhledem k množství dětí v publiku a tématu příběhu mi přišly některé "poznámky pro dospělé" spíš na obtíž, než aby působily vtipně. Kamarádka Evičky mi přišla v příběhu navíc.