Profil uživatele

Šákul1

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 24.2.2016)
V divadle Spejbla a Hurvínka ožil hezký příběh.Vtipně udělané představení s hezkou scénou.Doporučuji.
(zadáno: 24.2.2016)
Interaktivní,zábavné,poučné.Prostě Minor.
(zadáno: 24.2.2016)
Představení s nádhernou hudbou Ivana štědrého.Helena štáchová je krásná.Bylo nádherné že 3 lidi zahráli 7 postav a krásně zazpívali.Vtip jim rozhodně nechybí.Určitě stojí za vidění.
(zadáno: 9.2.2016)
Výborné herecké výkony Daniely Šinkorové a Veroniky Mertové.Tytodámy předvedli i výborný pěvecký výkon.Scéna je výpravná a hezká.The Addams Family je vtipná komedie kde si každý najde to své.I těch pár triků se povedlo.Z divadla jsem odcházel dobře naladěn.
(zadáno: 7.2.2016)
Představení s příjemnou hudbou Kryštofa Marka naladí na hezkou vánoční atmosféru.Výborné výkony Jany Strykové a Petera Strenáčika.Trochu přehnané bohatství na druhém břehu.Příjemné představení.
(zadáno: 7.2.2016)
Divadlo Minor vždy překvapí.Zábavnou,napínavou a trochu interaktivní formou bavilo diváky spolehlivě až do konce.Všichni herci si to moc užívali a bylo to vidět na výsledku jejich práce.Doporučuji.
(zadáno: 7.2.2016)
V první polovině to bylo docela nudné.Nelíbilo se mi,že všichni herci byli pořád na levé části jeviště.A to bylo obrovské.V druhé části už to bylo lepší.Hraní nejlépe zvládli Jitka Asterová a Hana Holišová.Alena Antalová se také rozjela až v druhé části.Celkem to byla hezká podívaná.
(zadáno: 7.2.2016)
Toto představení má nádhernou hudbu Zdenka Bartáka.Nádherná výpravná scéna.Z herců se mi líbili David Gránský,Anna Julie Slováčková a nepřekonatelná Dita Hořínková.Ta i nádherně zpívala.Celkem hezké představení.
(zadáno: 7.2.2016)
Naprosto báječné představení s naprosto báječnou Evou Holubovou.
Pozadu nezůstávají ani ostatní herci.Představení bylo vtipné jenom bych ho asi o 10 minut zkrátil,ale to nic nemění na tom,že to byl úžasný zážitek!