Profil uživatele

Santini

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 30.9.2013)
První půlka muzikálu mě připadala vcelku nudná a zdlouhavá. Ale druhá to zachránila, že jsem nakonec nelitovala. Čekala jsem asi více, proto tak trochu zklamání. Kostýmy hezké, hudba mě po skončení v hlavě nezůstala, kulisy skoro žádné, ale dobarvení děje na plátně bylo zajímavé. Viděno jednou, ale vícekrát nemusím. Druhá část představení měla rychlost a břit a konečně se začalo něco odehrávat. V roli špiónky jsme viděli Ivetu Blanarovičovou. Svoji roli zvládla dobře, ale stále v ní vidím čertíka z pohádky. Můj problém... Role vyšetřovatele M. Stropnický: je to herec, sehrál velmi dobře.
(zadáno: 30.9.2013)
Viděno představení DnV, shlédnut film a po několikáté i rodinné představení Martina Stropnického. Nejenom v divadle Palace, ale i v divadle Bolka Polívky i v Semaforu a pokaždé jsem se skvěle pobavila i získala poučení. Výborná konverzačka, které vévodí skvělé výkony Martina Stropnického a Veroniky Žilkové. Na těchto dvou hercích stojí celé představení a zvládají ho s nadhledem sobě vlastním: s humorem, ironií. V každém představení najdu vždy něco jiného a v tom je divadlo krásné. Za sebe mohu toto představení vřele doporučit a hercům poděkovat, protože i na nich je vidět, že si ho užívají.
(zadáno: 16.3.2013)
Viděno opět po 1/2 roce a opět úžasné představení. Tato hra se všem náramně povedla a v režii pana Stropnického je to skvělá hra, kde všechno klape, jak má.
(zadáno: 15.3.2013)
Vinohradský Cyrano mě vydláždil cestu k divadlu. Úžasné představení, kterému nechybí emoce, láska, napětí,smutek, radost. Vše skloubené s nádhernou hudbou, skvělými kulisami a scénou, dech beroucí kostými a podtrženo výbornými hereckými výkony v podání všech... ale hlavně Martina Stropnického, který jako by se pro roli Cyrana narodil. Rozený divadelník, který pro divadlo dýchá... Všem doporučuji. Pro mě nezapomenutelný zážitek, který hodlám opakovat a velmi ráda. Jsem ráda, že se Cyranova družina na vinohradská prkna vrátila s takovou velkou pompou :-)Snad i v příští sezóně...