Profil uživatele

Slávka Malá

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 12.1.2022)
Výborné. Takhle si představuju divadlo. Téma, z kterého mrazí, ale diváci se prohýbají smíchy. V hlavní roli skvělý Ondřej Kavan. Občas jsem se s hrůzou přistihla, že Hitlerovi fandím. A o to jde- ukázat, jak je snadné sednout na lep diktátorům.
(zadáno: 12.1.2022)
Velké zklamání. Po Balcarových výborných představeních na Jezerce, myslím Už je tady zas! a Naprostí cizinci, je tahle hra plytká a banální. Dopředu je jasné, jak co dopadne. Fackovat se asi pánové v herecké škole neučili, stínohru hrají zjevně neherci. Škoda.
(zadáno: 12.1.2022)
Miluju Frantu Němce i Petra Kostku, ale tohle bylo zklamání. Hra výborná, ale pánové takhle zblízka hrají nějak strojeně a nepřirozeně. Zřejmě to,co je na velkém jevišti akorát, je zblízka moc.
(zadáno: 12.1.2022)
Výborné. Měla jsem občas problém rozumět a té tmy je na mě moc, ale to jsou jen technické problémy. Formani si plní dětské sny, to málokdo dokáže
(zadáno: 12.1.2022)
Výborné. Skvělý Goldflamův text.
(zadáno: 12.1.2022)
Stojí za vidění, i když bych krátila. Tři hodiny je moc. Postlerová výborná, horší už je to s představiteli mužských rolí.Kostku mám ráda, ale Masaryka si představuju jinak. Ale to jsou jen drobné výhrady.