Profil uživatele

TEATRo VADER

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 1.12.2019)
Fakt jsem si to užil. Perfektní adaptace, která se přizpůsobila době. Vše funguje, jak má. Skvělá hudba, komorní světla... moc dobrý, dekorace... super, dramaturgie a režie... příjemně citlivé uchopení. Herci... výborní.
(zadáno: 1.12.2019)
10% hudba! 10% za chvilkové pocity, že se koukáte na dobrou hru (herecké výkony, např. P. Režný, V. Z. Dvořáková)! Ty však brzy odezní. Největším problémem celé hry, jsou přestavby. Kdo se proboha chce koukat na to, jak se např. věší nějaké hadry na konstrukci v druhém plánu???:D To už je víc než zcizovák, to je "oblbovák"!!! Režisér to ZASE přestřelil. Tedy mnoho hezkých požitků u této hry přeju. Já bych se raději šel podívat na hyperaktivní rybičky do AkvaTerária. Je to větší stimul.
P.S.: Druhá verze hry, kde Sisi alternuje M. Gemrotová, je o 10% lepší. Slečna S.Borková je na mě moc.
(zadáno: 30.6.2019)
Herecký koncert, paradní hudba, uchazející dekorace a masky/kostymy, decentní svetelný design. To by se zdálo býti součtem hodnot pro dobrou hrou, že? Naopak! Nikterak! Za režiserským stolkem seděl Klaus Kinski, zlosyn zlosynů, co fakt nechápe děti. Jednotlivé postavy jsou krutě zlostné. Živá hudba působí jak z horroru. Pověstná hláška Alenky ("podivnejší a podivnejší") zcela chybí, což je jako sebrat Králíkovi hodinky či kočce Šklíbě škleb. Housňák by asi řekl, že: "je to nadobro špatně," ale to zas ne! Právě díky hereckému pitvoření si tuto hru mužete užít. I když vpravdě po svém. 55%
(zadáno: 26.5.2019)
Otevřete oči, milí diváci! Nebo jste toho viděli tak málo, že se... ehm... spokojíte s tak málem. Původní hudba - 10%, někteří herci včetně zpěvu (raději nejmenuji, ať si nezávidí:) - 10%, dekorace - 10%. No a to je tak vše, co by stálo za hodnocení. Další takovou hru už, prosíííííím, neeeeee! Ještě se ozvu.

Váš TEATRo VADER