Profil uživatele

Vajty

Vajty
Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 7.6.2011)
Mě se například tato divadelní inscenace dotkla emočně mnohem více než samotný film ověnčený 5 Oskary. Možná je to proto, že si raději zajdu do divadla než na gauč k televizi, ale finální scény této inscenace mě jako průměrného diváka dojaly. Rozhodně je ještě co vylepšovat, ale já byla spokojená.
(zadáno: 7.6.2011)
Divadlo Palace pro mě znamená sbírku komediálních skvostů v krásném a příjemném prostředí. Vždy se tam moc ráda vracím a na Líbánky se jistě ještě jednou vrátím, myslím, že jsem chytla to nejlepší herecké obsazení, co hra nabízí a zklamaná jsem rozhodně nebyla. Velmi dobré vtipy, které jsou stále na programu a přicházejí ve správný čas na správném místě.
(zadáno: 22.4.2011)
Byla jsem velmi zvědavá, jak zvládnu téměř 4hodinové představení v podobě Dostojevského, a musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená. Komorní scéna divadla v Celetné a výborná hudba podtrhovaly napětí a ponurost celého představení. Chtěla bych zmínit výborný výkon Marka Němce v roli Kirilova. Velmi kvalitní představení. Občas se nad něčím zamyslet totiž není na škodu ;)
(zadáno: 30.3.2011)
Dávám 50% a nevím, jestli nedávám zbytečně moc. Některé efekty fajn, i když si na různé blikačky moc nepotrpím.. Spíše jsem byla zvědavá na mojí oblíbenou zpěvačku Martu Jandovou. Příběh nic moc, ale Marta se mi líbila, takže alespoň za to 50%.
(zadáno: 30.3.2011)
Byla jsem zklamaná, čekala jsem víc.. na to, jak se muzikál dlouho připravoval. Nemám sice v lásce broadwayské "muzikály", ale na rokenrol (jakožte fanoušek této hudby) jsem se těšila. 50% za dobrý zpěv a některé hlášky..
(zadáno: 30.3.2011)
Úžasný Cyrano, plný humoru, se silným koncem. Už se těším, až ho uvidím znovu. Bez jakýkoliv zbytečných kulis, komorní scéna, kde dokonale vyniknou výborné herecké výkony. Smekám..
(zadáno: 30.3.2011)
Od této inscenace jsem čekala hlavně jedno - pobavit se a musím říct, že moje bránice dostaly zabrat :) Opravdu bláznivý pohled do divadelního zákulisí, jen tu Kačenku Herčíkovou nějak nemusím..
(zadáno: 30.3.2011)
Nemůžu jinak než 100%. Chodím se do divadla někdy pobavit, někdy si pobrečet a kulturně se obohatit a po shlédnutí této inscenace jsem v sobě měla tolik dojmů, pocitů.. jedním slovem ZÁŽITEK. V hlavní roli jsem měla mojí oblíbenkyni Jitku Čvančarovou, která je prostě výborná, takže si nemůžu opravdu na nic stěžovat. Mám jedno skromné přání - jen více takových her, které člověka chytí za duši i za srdce.
(zadáno: 30.3.2011)
Kvalitní představení kvalitního divadla pod Palmovkou, které snad nemůže zklamat. Dle mého názoru trochu náročnější inscenace, velmi zajímavé zpracování zajímavého historického konfliktu a výborný herecký výkon v obou "královských" rolích :)