Profil uživatele

Vonneg

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 28.2.2023)
Ze začátku překvapení, ale pokud přijmete formu, určitě Vám neunikne ani obsah. Herecké výkony všech naprosto bezvadné.
(zadáno: 28.2.2023)
Možná je to předvídatelné, jak zde všichni uvádí, za to těch 10% dolu. Jinak pro mě to hra, která kromě zábavy nabízí i prostor k zamyšlení, pokud ho někdo hledá. Výkony Petra Rychlého (vždycky mě překvapí) i Luboše Veselého naprosto skvělé, představení má spád a šťávu. Skvěle jsem se bavil.
(zadáno: 30.1.2020)
Je to samozřejmě zajímavé téma, ale to pateticky estrádní pojetí s vypravěčskými, bohužel špatně přednahranými popisy děje, s tolik populární neopomenutou promluvou do mikrofonu a tím vším moderním balastem, který se nesoustředí na herecké výkony, ale pouze na formu... Hlavně nezapomenout svléknout nakonec hlavního hrdinu do naha a vrazit ho do prosklené bedny! (jaku u Špinarova Hamleta..) Herecky mne potěšili pouze Tomáš Červinek a Jan Novotný. Jákob Erftemeijer taky nebyl špatný, ovšem veskrze všichni ostatní často spadali na ochotnickou úroveň herectví. Na Gombárovu inscenaci už nejdu.
(zadáno: 25.11.2019)
Skvělá inscenace klasické komedie, kdy divadlo zůstává divadlem a humor humorem. Co více si v dnešní době přát!
(zadáno: 1.6.2018)
Skvělá inscenace a to nemám obvykle rád estrádní promluvy do mikrofonu. Tady mi nevadily, naopak - konečně měly smysl! Děkuji za skvělý zážitek!
(zadáno: 1.6.2018)
Skvělá scéna a hudba. Stran hereckých výkonů mne zaujal snad jen Vasil Fridrich. Režijně mi to přišlo poněkud nudné ( byť to o nudě bylo). Možná kdybych neměl nedávné srovnání stejné inscenace od brněnského HaDivadla, hodnotil bych lépe..