Profil uživatele

Wicht

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 7.4.2017)
Rozpaky - jediné slovo, které mi v hlavě rezonovalo už při přestávce, natožpak při odchodu. Rozhodně bych to nehodnotil jako "tragikomedii", ačkoliv se publikum vlažně "smálo" při scénce, která by se dala nazvat "ztraceno v překladu", a sice smaženka versus kobliha.
Výborný výkon (ačkoliv standardní) podala Barbora Munzarová s dobrou sekundací Lucie Žáčkové. Sabinu Remundovou nemůžu hodnotit objektivně - měl jsem pocit, že se dívám na pitoreskní kopii její matky.
Paní Janžurová se režie jistě zhostila dobře - pro mne tedy průměrné představení.
Ovšem kostýmy byly více, než tristní.
(zadáno: 23.11.2016)
Ani hořká, ani absurdní - spíše rozvleklá a trochu utahaná, chtělo by se říct. Hra, která by si zasloužila mnohem kratší stopáž a přesvědčivější herecké výkony. Nevím, jestli tahle hra byla šťastnou volbou pro jinak velmi hezky opravené Branické divadlo. V poloprázdném hledišti (cca 50 lidí) seděla věková kategorie 60+ (s výjimkami, samozřejmě), pro kterou je téma homosexuality pořád ještě tabu a tím pádem i potlesk byl velmi vlažný. Doporučuji se před představením posilnit alkoholickým nápojem (ačkoliv místní "divadelní kavárna" je poněkud tristního ražení).
(zadáno: 31.3.2016)
Neskutečně emotivní hra, kde funguje minimální pohyb s maximálním gestem, maximum slov s minimem argumentů (totiž těch nejdůležitějších) - hra dekorací je rozechvěle přesná a někdy doslovně bolí. Láska představovaná a reálná... Kterou si ale vybrat, když je člověk v koutě? Asi i proto přijdu...