Zprávy

28.8.2023, VyšeHrátky
Dvacáté VyšeHrátky pro děti a jejich dospělé tento týden na Vyšehradě
V termínu od 1. do 4. září 2023 proběhne na pražském Vyšehradě 20. ročník festivalu pro děti a jejich dospělé VyšeHrátky. Nabídne divadelní program, koncerty i workshopy. To vše pro děti různého věku od batolat po školáky. Na akci vystoupí například kapely Bombarďák a Rozbal to! nebo Studio Damúza a divadelní soubory Holektiv, Bratři v tricku a My kluci, co spolu chodíme. Festival se koná v prostorách Knížecí a královské akropole poblíž budovy Starého purkrabství.
20.8.2023, VyšeHrátky
Festival pro děti a jejich rodiče VyšeHrátky po dvacáté
Divadelní představení Studia Damúza a dalších souborů. Výtvarné, pohybové a vzdělávací workshopy. Koncerty kapel Bombarďák nebo Rozbal to! Tak bude vypadat oslava 20. ročníku festivalu pro děti a jejich dospělé s názvem VyšeHrátky, který proběhne v termínu od 1. do 4. září 2023 v prostorách Knížecí a královské akropole poblíž budovy Starého purkrabství na pražském Vyšehradě.
30.8.2022, VyšeHrátky
Dětský festival VyšeHrátky proběhne tento týden na Vyšehradě
Na pražském Vyšehradě v termínu od 1. do 4. září 2022 proběhne devatenáctý ročník festivalu pro děti a jejich rodiče VyšeHrátky. Čtyřdenní akce nabídne koncert kapely Bombarďák, workshopy a divadelní představení Studia Damúza, souboru Buchty a loutky nebo studentů DAMU. Během festivalu bude probíhat sbírka školních potřeb pro děti samoživitelek a samoživitelů.
16.8.2022, VyšeHrátky
Devatenácté VyšeHrátky začínají už za dva týdny
V termínu od 1. do 4. září 2022 se na pražském Vyšehradě uskuteční 19. ročník festivalu pro děti a jejich rodiče jménem VyšeHrátky. Během prodlouženého víkendu budou v prostorách Knížecí a královské akropole probíhat divadelní představení a workshopy pro děti různých věkových kategorií od batolat po školáky.
28.7.2022, VyšeHrátky
Devatenácté VyšeHrátky v září opět na Vyšehradě
Festival pro děti a jejich rodiče VyšeHrátky se opět vrací na pražský Vyšehrad. Devatenáctý ročník proběhne v termínu od 1. do 4. září 2022, jako vždy v prostorách Knížecí a královské akropole. Tradičně se v programu objeví divadelní představení pro děti všech věkových kategorií od batolat až po předškoláky, workshopy, výtvarné dílny a koncert kapely Bombarďák. Vstupenky v prodeji v síti GoOut.
1.9.2021, VyšeHrátky
Osmnácté VyšeHrátky prodlouží dětem prázdniny už tento víkend!
Po roce se opět do prostor Knížecí a královské akropole pražského Vyšehradu vrací festival pro děti a jejich rodiče VyšeHrátky. Osmnáctý ročník festivalu opět prodlouží dětem prázdniny víkendovým programem složeným z divadelních představení, workshopů a dalších aktivit pro všechny věkové kategorie od batolat až po školáky. Předprodej vstupenek stále probíhá v síti GoOut.
18.8.2021, VyšeHrátky
VyšeHrátky se blíží, první víkend v září nabídnou divadlo, workshopy a doprovodný program pro děti i dospělé
Osmnáctý ročník festivalu pro děti a jejich rodiče s názvem VyšeHrátky se v termínu od 3. do 5. září 2021 uskuteční v prostorách Královské a knížecí akropole na pražském Vyšehradě. Kromě divadelních představení nabídne workshopy různého zaměření, letní kino nebo SWAP dětského oblečení.
14.7.2021, VyšeHrátky
VyšeHrátky slaví osmnácté narozeniny
Festival pro děti a jejich rodiče se letos opět vrací na pražský Vyšehrad - tentokrát už poosmnácté. Proběhne v termínu od 3. do 5. září 2021 v prostorách Královské akropole. Program bude tradičně sestávat nejen z pohádek pořádajícího Studia Damúza, ale také hostujících souborů Buchty a loutky nebo Holektiv. Chybět nebude ani koncert kapely Bombarďák, workshopy a výtvarné dílny. Vstupenky v prodeji v síti GoOut!
18.8.2020, VyšeHrátky
VyšeHrátky přidávají představení, festival začne za dva týdny na Vyšehradě
Sedmnáctý ročník festivalu pro děti a jejich rodiče VyšeHrátky proběhne v termínu od 31. srpna do 6. září v prostorách Královské a knížecí akropole na pražském Vyšehradě. Pro velký zájem pořadatelé rozšiřují předprodej o další uvedení některých vyprodaných představení nebo výtvarné, pohybové i herecké workshopy.
18.6.2020, VyšeHrátky
Sedmnácté VyšeHrátky zahajují předprodej
Festival pro děti a jejich rodiče s názvem VyšeHrátky se letos na pražském Vyšehradě uskuteční už posedmnácté - konkrétně v termínu od 31. srpna do 6. září. Nabídne tradičně divadelní představení pořádajícího Studia Damúza, dále koncerty dětských kapel Bombarďák a Nedloubej se v nose nebo workshopy, výtvarné dílny a interaktivní hřiště.
3.9.2018, VyšeHrátky
VyšeHrátky popatnácté prodlouží dětem prázdniny už tento víkend!
V pondělí 3. září začal patnáctý ročník interaktivního divadelního festivalu pro děti a jejich rodiče jménem VyšeHrátky. Do pátečního dopoledne nabízí program pro školní skupiny, od pátku 7. 9. odpoledne do neděle 9. 9. proběhne víkendový program pro širokou veřejnost. Více než 20 pohádek, workshopy, dílny, promítání, herna a samozřejmě tradiční divadelní bojovka. Vstupenky v prodeji!
1.8.2018, VyšeHrátky
VyšeHrátky zahajují předprodej
Letní prázdniny dospěly do své poloviny, letos je však první týden v září opět prodlouží festival pro děti a jejich rodiče VyšeHrátky! Tento rok nabídne dvojnásobný počet pohádek, workshopy, off-program a samozřejmě původní divadelní bojovku s podtitulem Vítejte v Československu! Festival se uskuteční v termínu od 3. do 12. září. Ve všední dny bude probíhat v dopoledních hodinách divadelní bojovka pro školy, víkendový program pro veřejnost se odehraje od pátku 7. do neděle 9. září 2018. Vstupenky již v prodeji!
4.9.2017, VyšeHrátky
Čtrnácté VyšeHrátky prodlouží dětem prázdniny už tento víkend!
V pondělí 4. září odstartoval na Vyšehradě interaktivní divadelní festival (nejen) pro děti a jejich rodiče VyšeHrátky. Ve všední dny nabídne dopolední program pro školy. Na víkend 8. - 10. září organizátoři chystají bohatý program pro širokou veřejnost. Divadelní bojovka, pohádky, workshopy, promítání, dílny, koncert a mnoho dalšího.
16.8.2017, VyšeHrátky
Prázdniny prodlouží VyšeHrátky!
Počtrnácté se v prostorách Královské akropole na Vyšehradě uskuteční interaktivní festival (nejen) pro děti a jejich rodiče s názvem VyšeHrátky. Tematické workshopy, představení pro děti různého věku a také již tradiční divadelní bojovka s podtitulem Chytře a jednoduše: Zpráva o vynálezcích. To vše a samozřejmě ještě mnohem víc od 4. do 10. září 2017.
2.9.2015, VyšeHrátky
Dvanácté VyšeHrátky začaly!
V úterý 1. září odstartoval ve vyšehradském areálu Královské a knížecí akropole dvanáctý ročník festivalu VyšeHrátky. První den festivalu pro batolata, předškoláky, školáky i jejich rodiče nabídl nejnovější představení souboru Buchty a loutky i koncert kapely Poletíme?. Festival pokračuje až do úterý 8. září a kromě představení a workshopů pro děti nabízí také program pro batolata nebo večerní zábavu pro dospělé.
15.8.2015, VyšeHrátky
VyšeHrátky podvanácté prodlužují dětem prázdniny!
Už první týden v září se Vyšehrad promění v místo, kde prázdniny se závěrem srpna rozhodně nekončí. Pro batolata, předškoláky, školáky i jejich rodiče pokračují od 1. do 8. září ve vyšehradském areálu Královské a knížecí akropole. Právě tam totiž proběhne letošní dvanáctý ročník festivalu VyšeHrátky. Kromě tradiční divadelní bojovky, která letos nese téma druhé světové války, nabídne festival představení a večerní koncerty pro děti i dospělé, nebudou samozřejmě chybět ani slavní tatínci a jejich oblíbené pohádky.