Počet komentářů: 0
Nový komentář

Zpráva z...
Divadlo Artur

Divadelní léto v Galerii Harfa
[30.6.2014]
Můžu k tobě? Ne, tohle není jen tak nějaká otázka, je to název situační komedie z prostředí psychiatrické léčebny, která bude letos jedním z hlavních divadelních trháků na Letní scéně Galerie Harfa. A hrát se bude i ve druhém týdnu Kulturního léta, tedy ve dnech 30.6.–3.7.2014.

V pondělí vás čeká divadelní komedie o vztazích během krize středního věku Tři v háji v režii známého režiséra Karla Janáka (Snowboarďáci, Rafťáci). Tato komedie je napsána podle knižní předlohy Michaela Viewegha, Haliny Pawlovské a Ivy Hercíkové.

Úterní večer uvede Letní scéna Harfa nové zpracování komedie Dívčí válka od Františka Ringo Čecha, kde nebudou chybět originální kostýmy, mladí herci a hlavně spousta humoru. Ve středu již zmíněná komedie Můžu k tobě?, kde se v hlavních rolích představí Michaela Kuklová, Barbora Mottlová a Jindra Kriegel. Partnerem této hry je společnost Under Armour.

Pokud potřebujete pár tipů, jak s humorem zvládnout své otcovství či poodhalit tajemství mužské logiky, přijďte se ve čtvrtek podívat na strhující komedii Táta, kterou jako jediný herec ztvární Roman Pomajbo. Partnerem představení je obchod s kvalitním dětským oblečením Little Things.

Navíc - při představeních Můžu k tobě? a Táta budou vylosováni vždy tři výherci kupónu v hodnotě 500 Kč na nákup v obchodě, který je partnerem daného představení.Komentáře k tématu článkuPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.