Počet komentářů: 0
Nový komentář

Zpráva z...
Divadlo v Dlouhé

Klub mladých diváků - konkurs
[30.11.2016]
Divadlo v Dlouhé vypisuje výběrové řízení na pozici Vedoucí Klubu mladých diváků.

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, praxi v divadelním prostředí, orientaci v pražské divadelní scéně, časovou flexibilitu, vynikající organizační a komunikační schopnosti, schopnost vést malý kolektiv, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, znalost práce s databázovými systémy a vedením internetových stránek.

Nástup nejpozději 1. 1. 2017.

Nabízíme: zajímavou práci na plný úvazek v předním pražském divadle, platové ohodnocení obvyklé v kulturní sféře (dle platových tabulek státních organizací), příjemné pracovní prostředí, výbornou dopravní dostupnost, stravenky a jiné zaměstnanecké benefity.

Náplň práce: komunikace se školami a s pražskými divadly, administrace objednávání a distribuce vstupenek, produkce zadaných představení, osobní účast na odpoledních i večerních představeních, výběr vhodných titulů.

V případě zájmu zašlete do 12. prosince 2016 strukturovaný životopis na mailovou adresu salkova@divadlovdlouhe.cz. Případné dotazy tamtéž nebo na tel. čísle 224 826 791. Uchazeči, kteří nesplní výše uvedené požadavky, nebudou do výběrového řízení zahrnuti.

zdroj zprávy: Divadlo v DlouhéKomentáře k tématu článkuPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.