Zpráva

Za kolik na PQ 2011?
[10.1.2011]
Organizátoři Pražského Quadriennale scénografie a divadelního prostoru zveřejnili výši vstupného na výstavní a doprovodné akce. Základní vstupné bude činit 200 Kč / 8 €, snížené (pro děti 6-18 let, studenty, důchodce, zdravotně postižené a držitele karet ISIC, ITIC, GO 25, IYTIC) 100 Kč / 4 €. Rodinná vstupenka (2 dospělí + min. 1 dítě do 18let) přijde na 400 Kč / 16 €. Žákovské vstupné pro školní skupinu bude na žáka činit 30 Kč.

Výše uvedené vstupenky opravňují držitele k návštěvě: Sekce zemí a regionů, Studentské sekce, výstavy Extrémní kostým a PQ dětem ve Veletržním paláci Národní galerie; Architektonické sekce v Pražské křižovatce (kostel sv, Anny); Intersekce – Boxy na piazzettě Národního divadla; projektu Světlo a zvuk na Nové scéně (jen od 19. do 23. června) a výstavy Edward Gordon Craig: Prostor a světlo v Galerii Jaroslava Fragnera. Vstupenka platí po dva dny dle výběru držitele.

Vstupenky se nevztahují na představení a projekty v rámci PQ+ a operu Les enfants terrible v rámci Intersekce. Vstupenky na tyto akce bude možné zakoupit v jednotlivých místech konání.

PQ 2011 se uskuteční od 16. do 26. června.