3D Company

Nejbližší představení:
20.9.Po19:00Vyhnání Gerty Schnirch
vstupenky
1.10.19:00Dobrý proti severáku
vstupenky
2.10.So19:00Vyhnání Gerty Schnirch
vstupenky
25.10.Po19:00Nevyléčitelní
vstupenky
30.10.So14:00Velká divadelní pohádka
vstupenky
20.9.Po19:00 vstupenky
Vyhnání Gerty Schnirch
1.10.19:00 vstupenky
Dobrý proti severáku
2.10.So19:00 vstupenky
Vyhnání Gerty Schnirch
25.10.Po19:00 vstupenky
Nevyléčitelní
30.10.So14:00 vstupenky
Velká divadelní pohádka
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
Adresa: Štítného 5, Praha 3 [zobrazit na mapě]
[tram 5-9-15-26 Husinecká]
Připravuje se:
Nevyléčitelní - Christopher Durang (říjen 2021, Žižkovské divadlo)
Tři sestry - Anton Pavlovič Čechov (Žižkovské divadlo, koprodukce s Divadlem Puls)
Poznámky a upozornění:

ARCHIV INSCENACÍ

Zpět na aktuální inscenace

Starý holky - Markéta Bidlasová
Premiéra: 20.1.2018. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Výprava: Agnieszka Pátá-Oldak. Hudba: Zdeněk Dočekal. Režie: Martin Vokoun.
Poslední uvedení: leden 2020.
Původní hříčka v žánru groteskní tragikomedie. Dvě starý holky on the road! Dvě letité kamarádky Drahu a Mili se vydávají do přírody. Co na své výpravě do hvozdů hledají a co nakonec najdou...?
Lorca - Federico García Lorca, Martin Vokoun
Premiéra: 15.1.2018. Obnovená premiéra: 27.10.2018. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Pohybová spolupráce: Rostislav Šrom. Režie: Martin Vokoun.
Původně součást absolventské inscenace Pidivadla „Lorca † Bernarda“.
Poslední uvedení: rok 2019.
Koláž z korespondence a díla Federica Garcíi Lorcy, španělského básníka „temné smrti“.
Čechov vs. Tolstoj aneb Manželská zkouška - Miro Gavran  (1:15x)
Premiéra: 26.9.2016. Překlad: Dagmar Ruljančić. Úprava: Kristýna Čepková, Jakub Šmíd. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Výprava: Petra Krčmářová. Režie: Jakub Šmíd.
Poslední uvedení: červen 2018.
Historická fikce je komediální variací na známé téma jménem manželství. Postarší pár Tolstých si pozve na léto na své panství mladé manžele Čechovovy. Začínající spisovatel Anton Pavlovič by měl s velikým Tolstým sepsat knihu rozhovorů. Jaký je ale skutečný účel návštěvy...?
Noc tribádek - Per Olov Enquist  (1:30x)
Premiéra: 24.10.2015. Překlad: František Fröhlich. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Výprava: Magdalena Klára Hůlová. Režie: Jakub Šmíd.
Poslední uvedení: červen 2017.
„Severská tragikomedie“ odehrávající se na noční zkoušce nové hry slavného dramatika Augusta Strindberga. Groteskní situace, černý humor a neustálý boj. Boj o záchranu divadla, o vymezené pozice i vlastní důstojnost. Má každý svůj díl pravdy nebo je pro všechny jen jedna? Co bude se zkoušením? A co vlastně znamená slovo tribádka...?
Případ zborcené páteře - Ingrid Lausund  (1:30x)
Premiéra: 28.6.2015. Překlad: Martin Vavroušek. Úprava: Kristýna Čepková, Martin Vokoun. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Výprava: Agnieszka Pátá-Oldak. Režie: Martin Vokoun.
Poslední uvedení: červen 2016.
Bizarní komedie renomované německé dramatičky nabízí velmi originální pohled do zákulisí jedné nejmenované firmy a do těžkého života jejích zaměstnanců. Kdo dokáže vyjít se svými kolegy a hlavně s krutým Šéfem, který se skrývá za tajemnými dveřmi? Koho čeká kariérní postup a koho pár facek? A proč mají všichni problém se správným držením těla...?
Když se zhasne - Roman Vencl, Michaela Doleželová  (1:25x)
Premiéra: 11.1.2014. Dramaturgie: Kateřina Fixová. Výprava: Jozef Hugo Čačko. Režie: Martin Vokoun.
Poslední uvedení: rok 2015.
Mrazivá komedie o bláznivém vánočním večírku, plném šarvátek, intrik, nedorozumění i nečekaných zvratů.
Máte jednu špatnou zprávu - Billy Van Zandt, Jane Milmore  (1:15x)
Premiéra: 12.1.2013. Překlad: Jiří Fisher. Dramaturgie: Kateřina Fixová. Výprava: Jozef Hugo Čačko. Režie: Martin Vokoun.
Poslední uvedení: červen 2014.
Crazy komedie o dnešních lidech, kteří už spolu nemluví, ale komunikují jen díky mailům, SMSkám a sociálním sítím. Komunikace je to lehká a pohodlná, ale leckdy se může vymknout z rukou. Poté, co hlavní hrdina odešle e-mail adresovaný milence omylem své manželce, strhne se řetězec bláznivých a neočekávaných zvratů a situací.
Nezvěstná - Phyllis Nagy  (2:15)
Premiéra: 20.6.2012. Dramaturgie: Kateřina Fixová. Scéna: Jozef Hugo Čačko. Kostýmy: Agnieszka Pátá-Oldak. Režie: Martin Vokoun.
Poslední uvedení: rok 2013.
Detektivní thriller o lidech, kteří touží po tom „prostě zmizet“. Sarah se jednoho dne vypraví do svého oblíbeného baru a tam potká muže, s nímž odejde a víc už ji nikdo nespatří. Poté se rozjíždí detektivní pátrání po Sarah, do kterého jsou zapleteni nejen její blízcí, ale během něhož jsou kladeny mnohé otázky...
Central Park West - Woody Allen  (1:15x)
Premiéra: 17.10.2011. Překlad: Michael Žantovský. Režie: Martin Vokoun.
Poslední uvedení: červen 2015.
Jednoaktová komedie od mistra vytříbeného humoru. Ačkoliv je výchozí situace - dva manželské páry, nevěra, krize vztahu - spíše látkou pro psychologické drama, nebyl by to Woody Allen, aby z této situace obratně nevytvořil anekdotu hraničící až s absurdní groteskou.
Pan Kolpert - David Gieselmann  (1:25x)
Premiéra: 21.11.2009. Obnovená premiéra: 13.2.2012. Překlad: Radka Denemarková. Dramaturgie: Luděk Horký. Výprava: Ľubica Bábek-Melcerová. Režie: Martin Vokoun.
Poslední uvedení: říjen 2012.
Komediální thriller o „čekání na Kolperta“. Odborník na chaos Ralf a jeho přítelkyně Sára pozvou manžele Molovy na večeři, na kterou není nic nachystáno. Nic? Ale ano. Prázdné řeči středostavovských znuděnců, fraškovitá nedorozumění, zběsilé bojové akce. Poslíček s pizzou, který si spletl adresu, pozná, jak fatální to byla chyba...

zpět na aktuální inscenace


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 11.9.2021