A studio Rubín

O bílých heterosexuálních mužích, co jedí maso

Premiéra: 31.5.2022
Dokumentární inscenace (groteskní, jak jinak) vycházející z desítek autentických rozhovorů s pozoruhodnými muži. Úspěšný muž dneška čte o soumraku otců. Ví, že pouhé pracovní nasazení třinácti měsíců v roce už zdaleka nestačí. Proto dává mimino do šátku a jde řídit jednání. Zato jiný muž dneška trochu tápe, co s vlastní silou? Vojna je zrušená, ženu mlátit nechce, tak odejde bojovat do onlinu. Filosof Jaroslav říká, že průser současného muže je podmnožina mnohem horšího znaku, a to je rozklad kultury. Prý po pádu boha, vlasti, cti a smyslu zbývá vyviklat poslední skobu, na níž „visí svět“, což je pohlavní role. A ještě že každý normální chlap musí chtít vošukat kosmos...
A studio Rubín
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
24 %
2451000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.

Volby

Hodnocení (5)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Tvidatko  60 %
22.2.2023 | 73 hodnocení
+ souhlasím
Můj nejméně oblíbený typ můžu ke mně promlouval skrz 4 výborné herce a já jsem ani nekroutila očima. Poměrně zázračný výkon! Než jsem si zjistila, že se jedná o dokudivadlo, čekala jsem dle názvu komedii, kde se těmto lidem budeme tak trochu vysmívat. Ono to je tedy i tak místy úsměvné, ale kromě pár uchechtnutí mě čekalo i zamyšlení a celkově to pro mě byl zajímavý vhled do hlav těchto stvoření. Zdejší anotace zní mnohem více edgy, než jak to pak ve skutečnosti je a ano, je to takové suché, nikoliv však nudné. Minimálně podle mě poměrně podhodnocená inscenace.
RaB  0 %
31.10.2022 | 294 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Text o ničem (ačkoliv na toto téma se dá napsat velice zajímavý), režie žádná a herectví je zde také pomálu (celé je to jen suché vyprávění bez emocí).
Neskutečně dlouhých 100 minut, kde vlastně přemýšlíte, co je smyslem hry a odpověď se vám nenachází. Z anotace ve hře není téměř nic či velice málo (jen náznaky).
Braddy  30 %
4.11.2022 | 100 hodnocení
Jeff23  20 %
31.10.2022 | 61 hodnocení
Miss_venon  10 %
31.10.2022 | 54 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.