BodyVoiceBand

Milovnice

Premiéra: 17.5.2017
Předpremiéry od prosince 2016.
Překlad: Jitka Jílková. Dramaturgie: Tereza Verecká, Zuzana Burianová. Výprava: Pavel Kodeda, Zuzana Burianová. Hudební spolupráce: Martina Bačová. Režie: Jaroslava Šiktancová.
Poslední uvedení: únor 2019.
Adaptace „brutálního“ románu pro ženy. Příběhy dvou žen: Brigity a Pauly. Ani jedna v tuto chvíli nemá budoucnost. Příběh o tom, kterak žena k osudu přišla...


inscenace již byla stažena z repertoáru

BodyVoiceBand
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
88 %
8841000

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Lubosh  80 %
(zadáno: 2.6.2018, počet hodnocení: 21)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé...
J.anek  80 %
(zadáno: 7.5.2018, počet hodnocení: 388)
přínosný / zajímavý komentář
Fascinující text Elfride Jelinek zní v inscenaci razantně a krutě, a přece mu nechybí vtip a hravost. Tím silněji pak funguje jeho až naturalistická zrůdnost a pravdivost. Výborní jsou všichni, nicméně je znát, že se nehraje dost často - udržet si takhle náročný text v hlavě, to je rasovina. A to nemluvím o výměnách herců a redukci postav. Světelný park slibuje výrazné proměny a efekty, ale žádné se nekonají. To je trochu matoucí. Inscenace je ovšem tak dobrá, že technické berličky v podobě světelných kouzel nepotřebuje.
Vladimír Rogalewicz  100 %
(zadáno: 29.3.2018, počet hodnocení: 701)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělá dramatizace šitá na tělo souboru. Znamenitý kolektivní herecký výkon.
Talbot  90 %
(zadáno: 31.10.2017, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
BodyVoice band jako obvykle nezklamal. Skvělé herecké výkony, pohyb a skvělá práce s textem, zajímavé uchopení hry v netradičních kulisách...Ačkoli se jedná o poměrně pochmurné téma, především začátek srší humorem. Můžu jen doporučit.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.