BodyVoiceBand

Meet Flannery

Premiéra: 9.1.2022
Překlad knihy: František Vrba. Výprava: Juliána Kvíčalová. Režie: Jaroslava Šiktancová.
Jevištní interpretace knihy Flannery O´Connorové „Dobrého člověka těžko najdeš“. Hrdinové povídek jsou lidé lomení, jejich motivace jsou překvapující a na pozadí událostí velmi obyčejných, jako je třeba cesta do města, prodej Bible nebo oprava automobilu, nám autor odhaluje mnohá nečekaná „dračí zákoutí“ lidských bytostí...
BodyVoiceBand
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
83 %
8331000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
J.anek  90 %
(zadáno: 20.4.2022, počet hodnocení: 390)
přínosný / zajímavý komentář
Křehkost, krutost a humor - laskavý i černý. Dvě povídky plné naděje i beznaděje, života i smrti. A hudba a zpěv a vůně smažených vajíček. Divadlo poezie. Krása ve sklepě kavárny kousek od Karlova mostu. Tři mimořádné herecké výkony. Bylo mi s nimi tak dobře! Jděte taky, neprohloupíte!
Tvidatko  80 %
(zadáno: 25.3.2022, počet hodnocení: 51)
přínosný / zajímavý komentář
Šla jsem poznat Flannery a doporučuji vám totéž! Je to divné až bizarní, povídky jsou nepříjemné, ale zároveň zábavné. Celou dobu jsem si říkala, že mi inscenace dává vibes jako nějaká má láska a taky že ano! Flannery inspirovala i Coeny v Baladě o Busteru Scruggsovi, což velmi adoruji.
Co je dobrý pro Coeny, je dobrý i pro vás, zajděte si!

(Přidávám 10 % za koncertík na konci, protože jsem easy to please a Cohen je láska. Sečteno podtrženo - kompletně hezký večer.)
Ivan Andrejevič Bubnov  80 %
(zadáno: 7.3.2022, počet hodnocení: 61)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.