Divadlo DISK [katedra činoherního divadla]

Červ v srdci člověka

Premiéra: 30.4.2022 | studio Řetízek
Koláž z děl Virginie Woolfové, Sylvie Plath a Sarah Kane. Dramaturgie: Kristýna Nebeská. Výprava: Hana Kessnerová, Klára Pavlíčková. Režie: Kateřina Volánková.
Koláž z děl Virginie Woolfové, Sylvie Plath a Sarah Kane. „Červ je v srdci člověka. Tam ho musíme hledat. Musíme tedy sledovat a pochopit zhoubnou hru, která vede od prozíravosti vůči existenci až k útěku ze života.“
Divadlo DISK
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
83 %
8341000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
6.9.Út19:30Činohra; Studio Řetízek. Místa v sále nejsou číslována.vstupenky
19.9.Po19:30Činohra; Studio Řetízek. Místa v sále nejsou číslována.vstupenky
6.9.Út19:30 vstupenky
Činohra; Studio Řetízek. Místa v sále nejsou číslována.
19.9.Po19:30 vstupenky
Činohra; Studio Řetízek. Místa v sále nejsou číslována.

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Stepan.chalousek  80 %
(zadáno: 5.5.2022, počet hodnocení: 28)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno na první repríze
Z tohoto představení jsem odcházel nadšený. Vážné téma, které vyvolává řadu otázek, ale zároveň je sdělováno lehce a s vtipem. Tři herečky na sceně se krásně doplňují, ale především jde vidět, že se jich téma dotýká a chtějí se k němu vyjadřovat. Právě naléhavost v kombinaci s vtipem velice fungují až do samého závěru, kdy přejede mráz po zádech. Závěrečný obraz si dlouho ponesu v paměti. Divadlo DISK udělalo skvělý krok, že rozehrává i komornější prostor autorskými věcmi. Doufám, že přibudou další. Tleskám!
Pavla.ber  90 %
(zadáno: 13.6.2022, počet hodnocení: 4)
přínosný / zajímavý komentář
Dala bych plné hodnocení, ale 10% dávám dolu za divadlo DISK, který nekomunikoval, ze se jedna o anglické uvedeni. Na všech plakátech byl česky název a v pokladně me nikdo taky neupozornil.
Děvčata jsou ale herecky skvělá! Těším se na ne, až budou v DISKU. Text je skvěle koncipovány a velmi důsledně vyvazuje lehké momenty s vážnými. Za textem cítím silné sdělování, což se projevilo především v písni ?Necítím nic?. Děvčata, držím Vám palce!
Marcin.poliakowicz  100 %
(zadáno: 13.6.2022, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Dziękuję za powtórkę po angielsku. To było sławne! Ani na chwilę nie straciłem uwagi. Śmiałem się i płakałem. Aktorki są świetne! A tekst autora jest genialny - żartobliwy! VAMOS!!
Malý Tonda O'Reilly  60 %
(zadáno: 30.6.2022, počet hodnocení: 30)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.