Divadlo J. K. Tyla Plzeň [Malá scéna]

Bob a Bobek

Premiéra: 3.12.2016
Scéna: Eva Matoušová. Kostýmy: Anna Hrušková. Hudba: Jakub Borovanský. Režie: Josef Kačmarčík.
Poslední uvedení: březen 2018.
Divadelní podoba známých příhod králíků z klobouku.


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo J. K. Tyla Plzeň
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
50 %
5041000

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Tery1  100 %
(zadáno: 15.5.2017, počet hodnocení: 35)
přínosný / zajímavý komentář
Bob a Bobek se nám velice líbil,jak nám dospělým, tak samozřejmě i dětěm,byli jsme 2 krát a ještě určitě pujdeme znovu...
J.anek  20 %
(zadáno: 4.2.2017, počet hodnocení: 391)
přínosný / zajímavý komentář
Jen nerad se musím přidat k hodnocení uživatelky Audience. Je moc fajn, že se DJKT snaží hrát pro děti, ale nelze tak činit s minimálními náklady a nezkušenými inscenátory. Hrát pro děti je totiž kumšt. V Alfě to umí mnohem líp, někdy jsou famózní. Tady bylo podceněno úplně všechno. Ani se mi nechce to podrobně rozebírat. Vidět tak skvělé herce v téhle bezradné inscenaci je smutné, je mi jich líto.
Audience  30 %
(zadáno: 22.1.2017, počet hodnocení: 10)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Na základě deklarovaného určení pro diváky ,,Bez věkového omezení" lze nabýt mylného dojmu, že hra aspiruje na formát rodinných komedií, kdy vícevrstvý humor a nadsázka pobaví a zaujme všechny generace, aniž by děj ztrácel na srozumitelnosti pro nejmenší. V ideálním případě by si dospělý divák mohl odnést z Boba a Bobka alespoň umělecký zážitek z přesvědčivých komických výkonů. Takové jsem žádné neshledala, pouze u jedné z protagonistek více či méně stupňovaný afekt. Nezaujaly nás ani kostýmy, dcera(10) se nudila. Děj založen hlavně na : ,,on do mě strčil, já do něj taky."
Senora  50 %
(zadáno: 11.3.2017, počet hodnocení: 47)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.