Divadlo J.K.Tyla Plzeň [Malá scéna]

Chrtí packa zasahuje

Premiéra: 5.12.2015. Dramaturgie: Klára Špičková. Výprava: Pavla Kamanová. Hudba: Ondřej Rychlý. Režie: Natália Deáková.
Poslední uvedení: rok 2017.


Téměř pohádková cesta za dobrodružstvím, neuvěřitelné příběhy Chrtí packy a jejích hrdinů. Co se stane, když se dá dohromady parta podnikavých dětí? A ve jménu erbu svého města spustí pátrání po záhadách kraje? Které jsou navíc tajemně propletené s plzeňskými pověstmi...
D6+

inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo J.K.Tyla Plzeň
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
57 %
5731000
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Bišu 80 %
(zadáno: 10.4.2017, počet hodnocení: 184)
přínosný / zajímavý komentář
Moje vnoučata se náramně bavila.
J.anek 60 %
(zadáno: 23.1.2016, počet hodnocení: 322)
přínosný / zajímavý komentář
Edukativnost trčí z inscenace na všechny strany. Nápad je to moc dobrý, ale: velká část inscenace se utápí ve tmě (svítí se baterkami a po vzoru Záhady Blair Witch by to mělo být napínavé - ale je to jen zmatek a děti se nudí), Zdeněk Mucha tradičně neumí text (byť je typově obsazen dobře) a jsou posilována všemožná společenská klišé (byť je třeba učitelka Štěpánky Křesťanové roztomilá). Škoda. Už kvůli té sympatické partě - Marek, Petr & šprtka. Vizuál k inscenaci slibuje víc - a je moc hezký.
Name 30 %
(zadáno: 25.1.2017, počet hodnocení: 62)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.