Divadlo J.K.Tyla Plzeň [Nová scéna]

Antonín Procházka

Zácpa

Premiéra: 23.6.2018. Dramaturgie: Marie Caltová. Scéna: Aleš Valášek. Kostýmy: Šárka Hejnová. Hudba: Kryštof Marek. Režie: Antonín Procházka.
2:10


Situační komedie, v níž jsou vážné problémy odlehčeny jemným humorem. Na hlavním tahu dálnice se všechno zastavilo, zácpa je v obou směrech jízdy, pomyšlení na odjezd se rovná čirému šílenství. Vybíhají nespokojení řidiči a jejich spolujezdci. Každý z nich má nějaké poslání, jehož nesplnění může mít fatální následky. V sázce jsou peníze, kariéra, obchody, odhalení podvodů i nově vznikající životy. Zoufalá snaha zachránit, co se dá, vede k rozepřím i fyzickým konfliktům. Ale vyvstává otázka, jestli zdánlivé neštěstí není ve svém důsledku štěstím. Nebo alespoň momentem, ve kterém si můžeme uvědomit, co v životě má opravdu smysl...
Divadlo J.K.Tyla Plzeň
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
37 %
Termíny představení
3.9. (Út) 19:00 vstupenky S3 Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
[Nové divadlo]

29.9. (Ne) 19:00 vstupenky S8 Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
[Nové divadlo]

celý program divadlaaktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Kormoran 20 %
(zadáno: 31.5.2019, počet hodnocení: 27)
Tery1 80 %
(zadáno: 20.12.2018, počet hodnocení: 29)
přínosný / zajímavý komentář
Zácpa se nám líbila a jdeme na ni znovu.Pohodová oddechovka,Martin Stránský skvělej..Jaroslav Matějka taky ,nebylo to vůbec špatné..my jsme si to užili :-)
Kamaela 10 %
(zadáno: 14.12.2018, počet hodnocení: 31)
přínosný / zajímavý komentář
Pryč jsou ty doby, kdy jsme na každou novou hru A. Procházky netrpělivě čekali. Už předchozí Jednotka intenzivní lásky za moc nestála a Zácpa? Žádný děj, chvilkami dost nuda, vtipnost také minimální.
Lera 80 %
(zadáno: 23.11.2018, počet hodnocení: 59)
Bišu 40 %
(zadáno: 7.11.2018, počet hodnocení: 178)
přínosný / zajímavý komentář
Nesmyslné postavy říkaly nesmyslné texty. Kde jsou ty časy, kdy jsme se na každou novou hru A. Procházky těšili a viděli několikrát.
Veras 0 %
(zadáno: 26.9.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Byla jsem úplně šokovana, co je možný uvést na divadle, byla jsem připravena na lehkou komedii, ale tohle byla zábava stylu Kameňák, vydržela jsem s vypětím všech sil do přestávky a museli jsme odejít. Stydím se, ze jsem koupi lístku podpořila takový škvár a ubohost!
J.anek 30 %
(zadáno: 30.6.2018, počet hodnocení: 230)
přínosný / zajímavý komentář
Hodně záleží na tom, co od divadla čekáte. Pokud nechcete nic řešit, o ničem přemýšlet, nechat se utvrzovat ve všech stereotypech, na které jsme v téhle zemi zvyklí, jestli chcete v nových souvislostech slyšet staré fóry a vidět Martina Stránského jako bulharského řidiče kamionu, pak budete spokojeni. Já trpěl jako zvíře a za neživotné figurky potácející se po zelené šikmě od jednoho vtipu k druhému jsem se střídavě styděl a střídavě mi jich bylo líto. Většina publika se ale tvářila nadmíru spokojeně, takže chyba bude zřejmě ve mně.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.