Divadlo Komediograf

Komedie o komikovi

Premiéra: 17.11.2022
Režie: Luboš Balák.
Komik je ve formě, ale konec jeho kariéry se blíží. Stane se tak každému, ať jste pilot nebo chirurg. Je tu doba rekapitulace, loučení a odcházení. Jak si s ní poradí? Jakej megafór vymyslí na závěr? Během večera našeho přítele navštíví devět postav. Díky jim projde znovu svým životem, prověří si svůj charakter, objeví sebe sama v novém světle, a především si vyzkouší a ověří své nejlepší skeče, vtipy a gagy...
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
55 %
5521000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
7.7.20:30Divadlo Bolka Polívky | Amfiteátr Kraví horavstupenky
7.7.20:30 vstupenky
Divadlo Bolka Polívky | Amfiteátr Kraví hora

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Klára Tesařová  40 %
5.4.2023 | 96 hodnocení
+ souhlasím
45 %. Scénář i režie jdou za Lubošem Balákem. Všechny hry totiž pochází výhradně od Baláka. To je ve skutečnosti největší Achillovou patou, protože představení se zasekává na absenci děje. Když už se lehce nastíní nějaká zápletka, do země ji zašlapávají laciné vulgárně-chlípné narážky. Táborského humor je staromódnější, upjatější, ale rozumí si s loutkou a  břichomluvectvím. Tellerův projev je naopak svižnější a pro mě přirozenější. Dostává se mu také větších ohlasů publika. Pozitivní je, že si Komedie o komikovi dělá legraci z žánru jako takového.
DivadelniFan  70 %
17.11.2022 | 300 hodnocení
+ souhlasím
75%
Milá komedie, která stojí za vidění. Člověk se ani chvilku nenudí, má to spád, tempo, nicméně i přesto tomu za mě "něco" chybělo. Pobavilo, ale víc jsem si z toho neodnesl. Miroslav Táborský standardně skvělý, Filip Teller ho však v tomto představení dalece předčí (také si vysloužil několikrát během představení potlesk diváků). Tuším, že pro mnohé bude velkým objevem. Jeho výkon neměl chybu. A já rád půjdu právě kvůli němu znovu.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.