Divadlo Lucie Bílé
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
50 %
5051000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.

Volby

Hodnocení (5)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Martistas  50 %
20.2.2024 | 19 hodnocení
+ souhlasím
Zklamání a velké. Nesplnilo očekávání. Těžko se hodnotí něco, co vlastně zmizí v mlze a snadno se zapomene.
Aperolka  50 %
21.6.2023 | 61 hodnocení
+ souhlasím
Rozhodně jsem čekala mnohem víc. Představení je sice působivé po vizuální stránce (především kostýmy jsou opravdu krásné), příběh se ale strašně táhne a první půlka mě moc nebavila. Z obsazení jednoznačně nejvíce zaujaly Marie Křížová a Dagmar Zázvůrková, líbil se mi i Miroslav Hrabě a Lukáš Kunst. Naopak obsazení Pavla Vítka do role Emila bylo podle mě velmi nešťastné. Nenáročná oddychovka, která neurazí, ale ani nenadchne...
DivadelniFan  60 %
10.6.2023 | 357 hodnocení
+ souhlasím
Příjemné představení, které se dá jednou vidět. Neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. Obecně mě začala bavit až druhá půlka. Zápal účinkujících a jejich energie udržovaly mou pozornost ale i v té první. Vyzdvihnu určitě Miroslava Hraběte, Dagmar Zázvůrkovou, Markétu Schimmerovou a Světlanu Nálepkovou (v premiéře). Nezamlouvali se mi ovšem "ukvíkaná" a nepřirozená Ivana Korolová (přitom z jiných představeních víme, že umí i jinak) a Rudolf Kubík alá František Filipovský/Louis de Funés. Předností inscenace jsou mimo zápalu účinkujících i nádherné kostýmy. Jsem rád, že jsem to viděl, ale znovu asi nemusím :).
RaB  50 %
22.4.2023 | 378 hodnocení
+ souhlasím
Dámy tomuto představení vládnou - M. Křížová (klasický výborný výkon), D. Zázvůrková a V. Peterková zachraňují co se dá. Bohužel I. Korolová ne a ne vypadnout z role "blbky" - Květy z Dvanácti měsíčků a začíná být úplně všude stejná - uječená. Z pánského obsazení ucházející jen V. U. Krejčí. P. Pecha opět nehraje a malé jeviště jeho nedostatky jen zviditelňuje.
Nebýt pana producenta Sidovského, P. Vítek by už nikde nehrál - a na jevišti je jasně vidět proč (už tam nepatří).
Potenciál, který představení má, rozhodně využit nebyl a celou první část jsem se nudil (oživením jsou jen scény právě s výše uvedenými 3 dámami).
Ninamalova  40 %
30.3.2024 | 19 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.