Divadlo Ungelt

Kabaret Černá myš

Premiéra: 30.9.2013 | 2:15
Uváděno také pod názvem „Černá myš“.
Výprava: Ivana Brádková. Hudba: Jiří Pazour. Režie: Tomáš Vondrovic.
Poslední uvedení: květen 2014 (v Divadle Ungelt).
Divadelní feérie o jednom pokleslém kabaretu...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Ungelt
Hodnocení inscenace
Redakce
30 %
Uživatelé
65 %
6521000
Hodnocení redakce
Helena Grégrová 30 %
Jiří Landa 30 %
Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ REDAKCE
Helena Grégrová  30 %
20.2.2018 | 1575 hodnocení
Jiří Landa  30 %
27.1.2014 | 2975 hodnocení
+ souhlasím
Tento počin se na scéně Ungeltu neměl objevit. Velký problém spatřuji zejména v samotném scénáři. Proč se má divákům přehrát kabaret, který ve finále textu pro svoji podprůměrnost neprojde schválením? Jestliže první část byla relativně koukatelná, část po pauze je doslova k nepřečkání. Navíc rádoby filozofování podepřené mnohými klišé na uvěřitelnosti a zábavnosti nepřidá. Velmi špatný výkon R. Holuba, který se často uchyloval k pitvoření, průměrný V. Liška. Jen J. Malé a D. Zázvůrkové nelze upřít komediální a pěvecké kvality. K jejich prověření ovšem mělo dojít v jiném projektu.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Zelvous  50 %
2.11.2014 | 38 hodnocení
+ souhlasím
Pravý pražský kabaret hodící se do malých divadel u mokrých ulic svírajících osvětlení pouličních lamp, kde za zdmi v divadelním sklepení se něco děje. Je dobře, že něco takového kdy vzniklo, ale je to přeci jen jiný druh divadla, který má svůj okruh spotřebitelů . Ráda jsem se pobavila i poučila ale vyhledávat tento žánr znovu, to není můj styl.
Vladimír10  80 %
13.4.2014 | 562 hodnocení
+ souhlasím
Hlediště Ungeltu vždy praská ve švech, u tohoto titulu tomu tak bohužel není. Na tento žánr jsem zvyklý nejen já, ale i ostatní diváci spíše na jiných scénách. Přesto se i zde povedlo vytvořit zábavnou hudební koláž. Té dominuje herectví R. Holuba, který dokáže na každém představení překvapit a rozesmát i své jevištní kolegy. Pro něj je v částečných improvizacích vysvětlení, proč je vůbec Zeus Cojs, Herkules lepidlo a Hera sestra másla zcela jednoduché. Skvěle pěvecky vybaveny jsou J. Malá i D. Zázvůrková. Na jevišti silných příběhů by se ty fraškovitější měly zkrátka inscenovat častěji.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.