HUDILAS Production

Odpočívej v pokoji

Premiéra: 19.8.2020 | 2:30
Kostýmy: Dana Breburdová. Masky: Pavel Pavlovský. Choreografie: Vojtěch Řehák. Režie: Pavla Bochňáková.
Tak trochu „morbidní“ muzikál ze záhrobí. Pohled do obyčejné noci na hřbitově, kdy se po setmění zemřelí scházejí, diskutují a krátí si dlouhou chvíli. Co je stále drží na místě a proč ještě neodejdou na věčnost, do onoho světla? Jaký příběh si se sebou nese nešťastná nevěsta Lily, nejstarší obyvatel hřbitova kostlivec Albrecht, lékárník Arnošt nebo hraběnka Ernestýna z Eggenberka?
HUDILAS Production
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
70 %
7041000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Kvapnik25  80 %
(zadáno: 28.5.2022, počet hodnocení: 59)
přínosný / zajímavý komentář
Naprosto skvělý komediální muzikál, kde o černý humor není nouze. Nemůžu ani nikoho vyzdvihnout, protože všichni byli výborní po pěvecké i herecké stránce. Jmenoval bych aspoň teda Pavla Pavlovského za parádní masky.
Jackmartas  60 %
(zadáno: 4.5.2022, počet hodnocení: 70)
přínosný / zajímavý komentář
"Živí se bojí toho, co přijde po smrti, mrtví toho, co bude dál."Divák se bojí co může přijít, čekáte komediální muzikál s prvky černého humoru. Je zde několik forů, kterým se určitě zasmějete, s mirným pocitem, že se musíte smát.
Oceňuji originální námět, kostýmy. Při sledování druhé poloviny vyhlížete konec, i když si myslite, že přiběh je uzavřen, tak pokračuje dalším "minipřiběhem". Někdy je méně než více.

Herecké výkony na velmi vysoké úrovni včetně pěveckých výkonů a scénografie. Příběh je trochu morbidní či spíše zvláštní.
Teejaa  80 %
(zadáno: 3.5.2022, počet hodnocení: 10)
přínosný / zajímavý komentář
Musím ocenit originální a citlivě zpracovaný příběh o životě zemřelých na hřbitově. Vtipné pasáže, krásná hudba a umělci dobře hrají a zpívají. Děkuji za zážitek.
PavelakK  60 %
(zadáno: 26.5.2022, počet hodnocení: 20)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.