HUDILAS Production

Odpočívej v pokoji

Premiéra: 19.8.2020 | 2:30
Výprava: Dana Breburdová. Choreografie: Vojtěch Řehák. Režie: Pavla Bochňáková.
Tak trochu „morbidní“ muzikál ze záhrobí. Pohled do obyčejné noci na hřbitově, kdy se po setmění zemřelí scházejí, diskutují a krátí si dlouhou chvíli. Co je stále drží na místě a proč ještě neodejdou na věčnost, do onoho světla? Jaký příběh si se sebou nese nešťastná nevěsta Lily, nejstarší obyvatel hřbitova kostlivec Albrecht, lékárník Arnošt nebo hraběnka Ernestýna z Eggenberka?
HUDILAS Production
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
74 %
7451000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (5)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Kvapnik25  80 %
28.5.2022 | 61 hodnocení
+ souhlasím
Naprosto skvělý komediální muzikál, kde o černý humor není nouze. Nemůžu ani nikoho vyzdvihnout, protože všichni byli výborní po pěvecké i herecké stránce. Jmenoval bych aspoň teda Pavla Pavlovského za parádní masky.
Jackmartas  60 %
4.5.2022 | 77 hodnocení
+ souhlasím
"Živí se bojí toho, co přijde po smrti, mrtví toho, co bude dál."Divák se bojí co může přijít, čekáte komediální muzikál s prvky černého humoru. Je zde několik forů, kterým se určitě zasmějete, s mirným pocitem, že se musíte smát.
Oceňuji originální námět, kostýmy. Při sledování druhé poloviny vyhlížete konec, i když si myslite, že přiběh je uzavřen, tak pokračuje dalším "minipřiběhem". Někdy je méně než více.

Herecké výkony na velmi vysoké úrovni včetně pěveckých výkonů a scénografie. Příběh je trochu morbidní či spíše zvláštní.
Teejaa  80 %
3.5.2022 | 16 hodnocení
+ souhlasím
Musím ocenit originální a citlivě zpracovaný příběh o životě zemřelých na hřbitově. Vtipné pasáže, krásná hudba a umělci dobře hrají a zpívají. Děkuji za zážitek.
Patacaklos  90 %
26.10.2022 | 4 hodnocení
+ souhlasím
Představení jsem opět viděl na Ploskovickém zámku a opět jsem se skvěle bavil i se sestrou. Dojemné, vtipné. Jiří Spálenský jako pan Arnošt byl naprosto boží a opět Tereza Marková tentokrát jako rozšafná hraběnka. Dále nás dojaly obě alternace matek. Tady si nedokážeme vybrat která byla lepší. Obě byly skvělé a slzička ukápla. Tentokrát nás trochu mrzelo, že se dával prostor postavám, které toho neměli moc co říci. Jako třeba kostlivec. A zse naopak hřbitovní báby - drbny by si zasloužili klidně i scénku navíc. :)
PavelakK  60 %
26.5.2022 | 22 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.