Jihočeské divadlo Č. Budějovice
Hodnocení inscenace
Redakce
60 %
Uživatelé
68 %
6851000
Hodnocení redakce
Anežka Kotoučová 60 %
Jiří Landa 60 %

Volby

Hodnocení (7)

HODNOCENÍ REDAKCE
Anežka Kotoučová  60 %
(zadáno: 29.8.2012, počet hodnocení: 216)
+ přínosný / zajímavý komentář
Klasicky průměrná inscenace provinčního divadla - nic proti Českým Budějovicím. Nehumorně populistické vsuvky ze současnosti a zbytečné veseloherní pitvoření. Ale pravda je, že otáčivé hlediště má, alespoň pro mě jako přespolního diváka, své neocenitelné kouzlo, díky čemuž se z Robina Hooda vyklubaly poměrně příjemně strávené dvě hodiny.
Jiří Landa  60 %
(počet hodnocení: 2928)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
KaVa  80 %
(zadáno: 3.9.2012, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
Úžasný zážitek! Skvělá letní zábava, od které samozřejmě nemá cenu čekat víc, než že dobro zvítězí nad zlem. Jenže k tomu jde jako bonus efektní pidívaná a spousta humoru. Byla jsem v sobotu na vyprodané točně - tolik pozitivní energie všude kokem jsem už v divadle dlouho nezažila. Jen se divím, proč divadlo takové představení ruší..?
Jirkan  80 %
(zadáno: 3.9.2012, počet hodnocení: 564)
přínosný / zajímavý komentář
2.9. 2012: Líbí se mi, jak M. Glaser umí využít potenciálu parku a OH, tato inscenace to jen potvrzuje. Vůbec mi nevadí, že je to tak trochu "filmová podívaná", naopak to považuji za přednost. Režie perfektně zvládá davové scény (požár, trh atd.). Líbí se mi jak i režie rozehrává "intermezza" během otočení. Text je poněkud jednoduchý a co se týče některých postav, tak ty mohou ubrat na své komičnosti a upovídanosti. Konkrétně to nemá cenu rozebírat, jednalo se o derniéru, takže tam určitě bylo pár přídavků :-). (Viděl jsem letos i Radokova Shakespeara, který ve využití parku a OH pokulhává).
Vorisek  50 %
(zadáno: 27.8.2012, počet hodnocení: 59)
přínosný / zajímavý komentář
Hodnotím z pozice "otáčivého nováčka". Překvapilo mě, jak málo "divadla" představení nabídlo. V podstatě jsem si připadal jako při sledování nedělní pohádky ČT.
Kuba_r  60 %
(zadáno: 3.12.2011, počet hodnocení: 100)
přínosný / zajímavý komentář
Glaser umí otáčko pro diváky. V Macbethovi dokázal,že ho umí i pro diváky,kteří od divadla čekají nějakou výpověď. V Robinovi je to dovedná montáž atrakcí na poněkud chatrný scénář.
Ambrozok  70 %
(zadáno: 13.1.2013, počet hodnocení: 26)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.