Profil uživatele

KaVa

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 10 % (16)
Lukáš Holubec: 10 % (2)
Lukáš Dubský: 11 % (7)
Michal Novák: 11 % (7)
Jiří Landa: 14 % (23)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 2.3.2016)
V brněnském Národním divadle naprosto nečekaný zážitek. Martin Glaser zpět ve skvělé formě. Přesně tohle dokázal v Budějovicích - vymáčknout z herců to nejlepší. Jen s tím rozdílem, že brněnští představitelé hlavních rolí H. Briešťanská a M. Siničák mají mnohonásobně větší potenciál. Rafinovaně jednoduché, ale přitom velmi účinné výtvarné řešení. Skvělá narůstající dynamika představení. Zdá se, že v P. Borákovi našel M. Glaser svého scénografa snů. Skvělá narůstající dynamika představení - lepší než film!Kvůli téhle inscenaci stojí za to se vypravit do Brna! 100% je moc, ale 95% je ok!!!
(zadáno: 10.12.2012)
Bohužel to byla nuda skoro k nepřečkání.
(zadáno: 13.11.2012)
Sentimentální hrůza. A nezachrání to ani vyborné herečky!
(zadáno: 13.11.2012)
Inscenaci ubírá mimoradne a překvapivě slabý výkon paní Janzurové. Spousta výpadků textu a cela postava založená jen na přehnaném smíchu.
(zadáno: 13.11.2012)
Nádherná scéna a skvělí herci. Velké překvapeni z Olomouce!
(zadáno: 3.9.2012)
Úžasný zážitek! Skvělá letní zábava, od které samozřejmě nemá cenu čekat víc, než že dobro zvítězí nad zlem. Jenže k tomu jde jako bonus efektní pidívaná a spousta humoru. Byla jsem v sobotu na vyprodané točně - tolik pozitivní energie všude kokem jsem už v divadle dlouho nezažila. Jen se divím, proč divadlo takové představení ruší..?
(zadáno: 14.6.2012)
Vstupenky jsem dostala, takže jsem si užívala herce. Kdybych je sama platila, dala bych kvůli slabé hře o 10 nebo 20% méně!
(zadáno: 14.6.2012)
Poprvé na otáčivém hledišti. Zážitek! Vkusný humor, krasná atmosféra mnoha scén, skvělí herci!
(zadáno: 14.6.2012)
Průměrné. Na palmovku posledních let sice slušné, ale vlastně bych to nikomu že svých známých neoporucila.
(zadáno: 14.6.2012)
Hodně nesourodé. A jakoby okopírované. Přes všechnu snahu dost nuda.
(zadáno: 28.3.2012)
Snad jen J.Ornest má ponětí o tom, jak hrát Havla. Ostatní a hlavně pan režisér jsou úplně mimo. Všechny body tak patří J.Ornestovi!!!!!
(zadáno: 28.3.2012)
Dostala jsem lístek zadarmo, jinak by mne ani nenapadlo na to jít. Představení nemělo ani cenu času v divadle stráveného. Hrůza hraná pro pár diváků, kteří se otravovali stejně jako já. Do jakých smutných konců chtějí nechat Zábradlí dojít?
(zadáno: 28.3.2012)
Vlastně mi nic nevadilo, řada věcí se mi líbila, ale přesto jsem tomu nějak nemohla přijít na chuť. A nemůžu příjít na to, co tomu vlastně chybělo.
(zadáno: 28.3.2012)
(zadáno: 28.3.2012)
Měla jsem pocit, že jsem se ocitla v divadelním muzeu. Chyběl už jen prach a pavučiny...
(zadáno: 28.3.2012)
No, nevím, velmi průměrný divadelní zážitek. Takové instantní divadlo.
(zadáno: 28.3.2012)
Čekala jsem, jestli po Misantropovi jihočeši nezklamou,ale znovu nadchli! Vypadá to,že na jihu je skryto divadlo se skvělým stylem - mezi odlišnými pracemi dvou různých režisérů bylo tolik podobného! Výtvarně, tématicky, skvělým herectvím. Snad jen tentokrát šla hra víc do ztracena, místo silného finále. Ale o to větší to byla do té doby legrace. Jihočeské divadlo přivezlo do Prahy dvě výborné nové hry ve vynikajících nastudováních. Přemýšlím, v kterém z pražských divadlech bych Fuk nebo Misantropa chtěla znovu vidět, ale nic mne nenapadá...
(zadáno: 23.3.2012)
Člověk se zasměje, to jo, ale je to hrozně přes čáru. Vím, že srovnávat film a divadlo není fér, ale herecké prostředky Švandova divadla připomínají vedle těch dánských mistrů kočovnou šmíru z 19. století...
(zadáno: 23.3.2012)
To myslí opravdu vážně? Děs a běs, která musí všechny diváky, kteří na to přijdou se školou navěky od tohoto umění odpudit!
(zadáno: 23.3.2012)
Spíš ne, i když se tomu nedá upřít působivost. Věděla jsem, na co jdu, takže šok se nekonal. Ale podle mne tam má být Král Lear podle Shakespeara - autor Nebeský a spol. Jako komentář k Learovi zajímavé. Jako inscenace Leara to je pro mne jen intelektuální exhibice.
(zadáno: 23.3.2012)
Na vinohradské scéně netradiční přístup ke kultovní klasice. Přesto velmi živé divadlo, což bylo cítit i z jindy dost mrtvolného publika.
(zadáno: 23.3.2012)
Velmi vtipný a zároveň velmi smutný pohled na stav české kultury. Skvělý pan Kukura. 10% ubírá jen příliš velká odvozenost od děl T. Bernharda, sice neskrývaná, ale přeci jen intelektuální kopie...
(zadáno: 23.3.2012)
Misantrop je první inscenace Jihočekého divadla, kterou kdy viděla a jsem nadšená. Nádherný text, vynikající zvládnutí náročného překladu. Skvělá vizuální a hudební stránka. A hlavně herci, kteří hrají s nasazením, které se v Praze nevidí tak často, navíc J. Hušek v hlavní roli i s evidentním osobním ručením za postavu, kterou předvádí. T. Branna nejmíň zvládla nepříznivou akustiku Nové scény, což vzhledem k povaze její role (herečka) nebylo šťastné. Ale jinak ZÁŽITEK!