Divadlo Lampion

Čaroděj ze země Oz

Premiéra: 4.3.2023
Překlad předlohy: -bude doplněno-. Dramaturgie: Matouš Danzer. Výprava: Jitka Nejedlá. Hudba: Tomáš Hubáček. Režie: Zdeněk Jecelín.
„Už jste se někdy ztratili? Ve městě? V lese? A co ve vesmíru? Za sedmero galaxiemi a sedmero červími dírami se kolem jednoho hvězdného obra točí planeta Oz. Mezi astronauty se říká, že na ni vládne mocný čaroděj, který na sebe umí vzít jakoukoli podobu a dokáže odpovědět na jakoukoli otázku. Že čarodějové jsou jen v pohádkách? Kdo ví, jak to chodí na jiných planetách. Pokud tomu chcete přijít na kloub a nebojíte se létat, vydejte se na palubě raketoplánu Dorotka vstříc vesmírnému dobrodružství. Startujeme.“
D3+  
Divadlo Lampion
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
100 %
10021000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
František Horálek  100 %
26.3.2023 | 9 hodnocení
+ souhlasím
Napsal bych, že tohle musíte vidět. Ale ne, kdepak. Tohle musíte ZAŽÍT! Nechci prozrazovat, tak jen poznamenám, že na sedačce v hledišti strávíte mnohem méně času, než jste v divadle zvyklí ;o)
Scénografie i kostýmy klasicky lampioňácky vysoce nadprůměrné, hravé a nápadité. Co postava, to herecká lahůdka. Písničky i další řekněme poetické momenty měkce dosedly do prachu neznámé planety a já měl během celé té fantastické výpravy buď široký úsměv na tváři, nebo jsem se rovnou nahlas chechtal :o) Ano, hravý dospělý si to užije přinejmenším stejně dobře, jako jeho malé kopie.
S dcerou jsme se shodli, že tohle představení jsme neviděli naposled!
Nina  100 %
14.12.2023 | 42 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.