Městské divadlo Zlín [Dílna]

Carmen - Opera podle Fagi

Premiéra: 27.10.2012
Dramaturgie: Miroslav Ondra. Výprava: Kamil Bělohlávek. Hudba: Georges Bizet, Miroslav Ondra. Režie: Jiří Jelínek.
Poslední uvedení: říjen 2014.
Slavná opera podle třináctileté virtuální komiksové celebrity jménem Fagi. „Carmen krásná! Carmen sexy! Carmen fatální! Kdo by ji nemiloval? Ale kdo by ji chtěl mít doma?!?“


inscenace již byla stažena z repertoáru

Městské divadlo Zlín
Hodnocení inscenace
Redakce
50 %
Uživatelé
65 %
6521000
Hodnocení redakce
Jiří Koula 50 %
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  50 %
25.8.2013 | 1600 hodnocení
+ souhlasím
54,99% Ačkoliv by se měl "Fagi humor" založený na dvojsmyslech trefovat do mých tužeb po inteligentním humoru na jevišti, s Jiřím Jelínkem se přesto poněkud míjím. Carmen není "úplně marná", ale důvod k oslavám taky ne.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Jana Žáčková  80 %
11.10.2014 | 17 hodnocení
+ souhlasím
http://www.rozrazilonline.cz/clanky/1042-Don-Jose-jako-hloupy-Honza-ztraceny-ve-svete-vasne

Jirka Jelínek patří mezi současné české divadelní speciality.(...) O to spokojenější jsem, když jako hlavní chod není samotný Jiří Jelínek, ale stojí v pozadí jako šéfkuchař a jeho asistenti Blumaier-Drgová-Julina neodbíhají z nastavených situací, dokáží vypointovat gagy a navzájem se doplňují jako naše další česká specialita knedlo-vepřo-zelo. A nutno podotknout, že herecké kreace jsou místy až libové. Mlask!
Monulinka  50 %
7.4.2013 | 391 hodnocení
+ souhlasím
Tak tahle hra se mi úplně netrefila do chuti... Mám pocit, že v názvu by ta Carmen ani být nemusela, představení s ní nemá moc společného, ačkoli to jsem ani nečekala. Jednotlivé výjevy spolu moc nedrží, příjemným zpestřením jsou písničky. Jinak mě nejvíc zaujala scéna s dezerty a z herců pak R. Blumaier. Délka akorát, ačkoliv konec mi přišel zvláštně useknutý. Ale jo, zasmála jsem se, celkem pobavila, ale podruhé bych nešla.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.