Městské divadlo Zlín [Studio Z]

Ruské loto

Premiéra: 30.4.2010 | 1:20x
Překlad: Tereza Krčálová. Úprava: Michaela Doleželová, Petr Veselý. Dramaturgie: Jana Kafková, Michaela Doleželová. Scéna: Milan Popelka. Kostýmy: Klára Vágnerová. Hudba: Martin Odehnal. Režie: Petr Veselý.
Poslední uvedení: duben 2011.
Třeskutá groteska o výhře v loterii. Ráno po velkém mejdanu, kdy se oslavovala velká výhra a kdy manželé před hosty plánovali koupit mnoho báječný věcí, se náhle zjistí, že se výherní los záhadným způsobem ztratil. Vidina krásně budoucnosti se začíná rozplývat a rozpoutává se sled zběsilých událostí...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Městské divadlo Zlín
Hodnocení inscenace
Redakce
60 %
Uživatelé
47 %
4731000
Hodnocení redakce
Lukáš Dubský 60 %
Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ REDAKCE
Lukáš Dubský  60 %
21.3.2011 | 1148 hodnocení
+ souhlasím
Některé scény pobaví, výraznější dojem ale tato inscenace nezanechá. Na pardubickém Grand Festivalu smíchu spíše podprůměr.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Xcepek  60 %
20.3.2011 | 665 hodnocení
+ souhlasím
čekal jsem víc...
Weika  60 %
30 hodnocení
+ souhlasím
Situační komedie vhodná pro oddech, výborné herecké výkony (a to i přesto, že představení bylo zhlédnuto na veřejné generálce), i scéna ruského bytu věrohodně vyvedená. Avšak poslední jednání s čímsi, co mělo znázorňovat "boha natěrače" naprosto pokazilo stylový dojem, do příběhu jakoby ani nezapadalo, jen násilně useklo děj ve chvíli, když už neměl kam gradovat. A také se divím, že byla tato inscenace zařazena do programu Studia Z, kde se potkáváme se spíše experimentálnějším divadlem, na což je dle mého Ruské loto málo neobyčejné.
Wallen  20 %
20.3.2011 | 58 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.