Pomezí

Lukáš Brychta, Kateřina Součková, Štěpán Tretiag

Pozvání

Premiéra: 14.6.2017. Dramaturgie: Kateřina Součková. Scéna: Lukáš Brychta, Štěpán Tretiag, Tereza Gsöllhoferová, Anna Hoskovcová, Eva Justichová, Dorota Krátká, Natálie Rajnišová. Kostýmy: Eva Justichová. Režie: Lukáš Brychta, Štěpán Tretiag.
Poslední uvedení: červenec 2017.


Slavnost pana S. byla po dlouhých letech opět vyhlášena. Kdo se sejde pod širým nebem, na místě pečlivě vybraném samotným hostitelem? Kdo získá Pozvání? Hranice mezi realitou a snem se tento den natolik ztenčí, že bude opět možné spatřit svět v podobě, která nám zůstává většinu času utajená. Během letního podvečera se bude opět možné setkat se starými známými, které jsme dlouho neviděli, či u kterých si už ani neuvědomujeme, že je důvěrně známe. A s přibývajícím soumrakem se rozehraje dlouho očekávaná Hra...
Pomezí
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
78 %
aktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

Anex 70 %
(zadáno: 11.7.2017, počet hodnocení: 96)
přínosný / zajímavý komentář
zmateně jsem obcházela zahradu a nevěděla jsem kam se vrtnout - kterou hereckou skupinu "pronásledovat" a co si nechat ujit, protože vidět vše nelze... asi mi tento způsob divadla úplně nevyhovuje, jakkoli byly exteriéry úchvatné a výkony hercu místy až dech beroucí
Kytina 60 %
(zadáno: 27.6.2017, počet hodnocení: 140)
Marcela 80 %
(zadáno: 26.6.2017, počet hodnocení: 349)
Zupri 100 %
(zadáno: 19.6.2017, počet hodnocení: 43)
přínosný / zajímavý komentář
Kdybych mohla dát 150%, tak je dám. Je to úžasné, co jde vytvořit. Smekám před všemi, kdo se na takovém projektu podílí.
Wylfi 80 %
(zadáno: 17.6.2017, počet hodnocení: 2)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.