Venuše ve Švehlovce

poskytovány slevy pro studenty stránka divadla na Facebooku
Depresivní děti touží po penězích, Chemické divadlo, Lachende Bestien, Kolonie ad.
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici - generování programu nebylo ze strany tohoto subjektu objednáno.
kontaktujte nás
Adresa: Slavíkova 22, Praha 3 [zobrazit na mapě]
[metro A Jiřího z Poděbrad, tram 11-13]
Připravuje se:
Zámek na Loiře - Roman Sikora (prosinec, Lachende Bestien)
Budoucnost je smrt (Depresivní děti)
Nakročeno k derniéře:
Pověření (listopad 2019)
Ceny vstupenek:
190 Kč
Poznámky a upozornění:

Repertoár - ostatní produkce

Lidský hlas - Francis Poulenc  (prostor 464°)
Premiéra: 26.9.2019. Scéna: Matěj Kos. Kostýmy: Vojtěch Hanyš. Light design: Judita Mejstříková. Hudba: Ahmad Hedar. Režie: Veronika Loulová.
Run OpeRun
Intimní operní monodrama o ženě, jejím hlase, těle a mysli v konfliktu s mužským, mnohdy nekompromisním světem, podle dramatu Jeana Coteaua.
Družina / The Lost Boys - Tereza Černá & kol.
Premiéra: 26.1.2019. Dramaturgie: Tereza Pavelková, Marta Sobotková. Hudba: Petr Kolman, Vojtěch Bor. Scéna a režie: Tereza Černá.
Inscenace na motivy příběhu o Petru Panovi vypráví o dětech, které nechtějí nikdy dospět, přestože jejich občanky už dávno tvrdí opak.
Muzikál třetího věku - Jan Burian, Jaroslava Šiktancová  (1:00x)
Premiéra: 30.11.2018. Scéna: Pavel Kodeda. Hudební spolupráce: Zdeněk Dočekal, Dušan Navařík & kol. Choreografie: Eliška Vavříková. Kostýmy a režie: Jaroslava Šiktancová.
Inscenace, která se snaží reflektovat s humorným, někdy až krutým nadhledem to, o čem vyprávějí písně Jana Buriana. Málokterá samota je tak konkrétní a bezvýchodná, jako samota, kterou potkávají staří lidé. Jak myslet na stáří a nebát se? Navíc ať se snažíme, jak se snažíme, stáří zůstává stále odsouvaným tématem. Jan Burian se nebojí a ruší tuto bariéru strachů, portrétuje křehký svět stárnoucího člověka a jeho děs z potenciální nemohoucnosti. Stáří přichází nenápadně a nehlučně, ale ne nutně moudře a důstojně jak bychom si všichni přáli...
Zrození Venuše - Nataša Mikulová  (0:40x)
Premiéra: 23.1.2018. Dramaturgie: Anežka Kalivodová, Michal Bednář. Výprava: Anežka Kalivodová. Režie: Nataša Mikulová.
Divadelní zpověď o tom, jaká může být každodennost obezity šílená a krásná zároveň. Jaký je rozdíl mezi „velká“ a „tlustá“? Může být tlustota krásná? A co je to krása? Jak se vlastně jmenovala Věstonická Venuše? Nebyla to Lucie? Laura nebo Veronika? A co když to byla Nataša? Možná bydlí ve vašem baráku. Možná. A možná se rodí právě teď...
Samko Tále - Daniela Kapitáňová, Monika Pulišová, Pavol Seriš
Premiéra: 6.10.2016. Dramaturgie: Anna Smrčková. Výprava: Dáša Krištofovičová. Režie: Monika Pulišová.
Dramatizací slavné slovenské novely „Kniha o hřbitově“. Monodrama o tom, co všechno nenávidíme – něžné zlomky příběhů malých lidí v trošku pokřivené optice podivína Samka Táleho.

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 6.12.2019