Vzlet

Divadlo Vosto5, 11:55, Studio Damúza ad.
Adresa: Holandská 1, Praha 10 [zobrazit na mapě]
[tram 4-13-22 Vršovické nám.]
Začátky: 19:30 (večerní představení)
Aktuální repertoár:
Divadlo Vosto5: SENTIMETAL
Území nikoho: Holky, můžu poprosit?
11:55: První rána kapitána
další produkce: Kytice, my homeland | Možnosti spříznění | Objal mě bůh a nic | Zabijačka
Ceny vstupenek:
490-420 Kč Divadlo Vosto5
80-100 Kč Studio Damúza
350-250 Kč ostatní
950/550/350 Kč Zabíjačka (místa u stolu s pohoštěním / místa přízemí / místa balkón)
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár - další produkce

Kytice, my homeland - Karel Jaromír Erben, Eliška Říhová  (1:15x)
Premiéra: 26.5.2024. Dramaturgie: Alžběta Nováková. Scéna: Jan Tomšů. Kostýmy: Linda Boráros. Hudba: Ivan Acher. Pohybová spolupráce: Angela Nwagbo. Režie: Eliška Říhová.
Zpracování proslulé Erbenovy sbírky básní „Kytice“, soustředěné na vztah matky a dcery, který je nejen východiskem většiny balad, ale především hybatelem jejich děje. Příběh matky, která má nekonečný počet pokusů na to, dovést k dospělému životu svoji dceru. Dítě sice opakovaně umírá, ale také se znovu a znovu rodí...
  
Objal mě bůh a nic - Daniela Špinar  (1:25x)
Premiéra: 12.4.2023. Podle deníků Petra Lébla. Dramaturgie: Marta Ljubková. Scéna: Lucia Škandíková. Kostýmy: Linda Boráros. Hudba: Matěj Kroupa a citace. Choreografie: Tereza Ondrová. Režie: Daniela Špinar.
Pohybově-obrazová inscenace vycházející z nezveřejněných deníků výjimečného režiséra Petra Lébla (1965-1999), který byl jednou z nejvýznamnějších uměleckých osobností českého divadla 90. let.
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Zabijačka - libreto: Jiří Havelka, Marta Ljubková, Veronika Loulová | hudba: Ivan Acher, Martin Konvička
Premiéra: 1.3.2023. Dramaturgie: Marta Ljubková. Výprava: Dragan Stojčevski. Choreografie: Veronika Knytlová. Dirigent: Petr Šumník. Režie: Jiří Havelka, Veronika Loulová.
Koprodukční inscenace Vzletu, Divadla Vosto5, Moravského divadla Olomouc a RUN OPERUN.
Původní komická opera o třech dějstvích a dvou chodech. Rituální vítání jara jako příležitost podívat se do vlastních střev. Na ves se pomalu snáší sníh, je zima a krutý hlad. Naštěstí je za rohem toužebně očekávaná událost, která všechny zachrání. Přijede řezník, bude zabijačka...
Možnosti spříznění - Veronika Knytlová
Premiéra: 20.9.2021. Dramaturgie: Jaroslava Šiktancová, Eliška Vavříková, Jiří Havelka. Hudba: Martin Tvrdý. Choreografie a režie: Veronika Knytlová.
Společenská intervence, kolektivní akce nebo taneční inscenace? Vstupte do našeho tvůrčího obýváku a staňte se součástí dobrodružné proměny z běžného člověka v bdělé, inteligentní a plastické tělo, bryskně jednající na hlasové instrukce choreografa. Choreograf se naopak zredukuje v pouhou vůli, hlas motivující na dálku všechny zúčastněné v reálném čase a prostoru. Je na vás, ve které realitě se budete chtít zúčastnit...

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 12.7.2024