Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 21. června 2020


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mikulášovy patálie10:30
Divadelní spolek Kašpar [Únětice]Slovácko sa nesúdí21:00
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
Pravda o 17/1119:30
Divadlo UngeltHousle   vyprodáno19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie10:30
Divadlo v CeletnéZakopaný pes   Divadlo Marianny Arzumanové19:30
Jatka78White Rabbit Red Rabbit #14 (Hana Vagnerová)   Hrajeme na Malé scéně!19:30
MeetFactoryPsí dny
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec
21:00
PomezíVnitroměsto17:00
PomezíZa dveřmi čp. 2117:00
PomezíVnitroměsto17:35
PomezíVnitroměsto18:10
PomezíVnitroměsto18:45
Studio ALTADen otců s TABULA RASA: Do zbraně!15:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
Třetí prst na levé ruce19:30
Studio DVA divadlo [Letní scéna Vyšehrad]Brouk v hlavě20:00
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Robinsoni   Letní scéna Štvanice - Pod kaštany20:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 10:30
Mikulášovy patálie
Divadelní spolek Kašpar [Únětice] 21:00
Slovácko sa nesúdí
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
Pravda o 17/11
Divadlo Ungelt  19:00
Housle   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 10:30
Mikulášovy patálie
Divadlo v Celetné 19:30
Zakopaný pes   Divadlo Marianny Arzumanové
Jatka78 19:30
White Rabbit Red Rabbit #14 (Hana Vagnerová)   Hrajeme na Malé scéně!
MeetFactory  21:00
Psí dny
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec
Pomezí 17:00
Vnitroměsto
Pomezí 17:00
Za dveřmi čp. 21
Pomezí 17:35
Vnitroměsto
Pomezí 18:10
Vnitroměsto
Pomezí 18:45
Vnitroměsto
Studio ALTA 15:00
Den otců s TABULA RASA: Do zbraně!
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
 19:30
Třetí prst na levé ruce
Studio DVA divadlo [Letní scéna Vyšehrad] 20:00
Brouk v hlavě
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:30
Robinsoni   Letní scéna Štvanice - Pod kaštany

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo