Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 28. května 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínJohnny! In 'Bohème’   Prague Fringe 201920:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínProxy   Prague Fringe 201921:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínLucille and Cecilia   Prague Fringe 201923:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubTanec bláznů19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat]Večer tříkrálový19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnV kruhu... Austrálie   Divadlo Buřt; Pro školy09:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnV kruhu... Austrálie   Divadlo Buřt; Pro školy10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloPřízraky   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Plešatá zpěvačka19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Elektrický Emil10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [derniéra / v rámci festivalu PROCES / DISK]Press Paradox   Alterna19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Elektrický Emil10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichPro tebe cokoliv19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
Večer tříkrálový19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Indigo Company
Tlustý prase19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Deník zloděje19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusKravinec uprostřed cesty00:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouFuk!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Jak sbalit ženu 2.019:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecLet Me Change Your Name - Eun-Me Ahn (KR)   TANEC PRAHA 201920:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Progres20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka BrzobohatéhoFreddie - Concert show19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Irská kletba19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltJak zabít komika19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Plešatá zpěvačka19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéDlouhý, Široký a Bystrozraký   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéRomeo, Julie a tma   pouze prodej (online a v pokladně)19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéScott a Hem   generálka11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Solaris19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39
soubor: Divadlo X10
Solaris19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Losers Cirque Company
Kolaps  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Irská kletba   derniéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Duet pro jeden hlas19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Moře19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Gossip  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloND Café   Zdarma17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKytice   Představení s anglickými titulky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Za krásu   Dramaturgický úvod před představením20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Sokolovna Blatná]Pohádky z lesa10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVěra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]O lásce čili Parle moi d´amour   Změna termínu -19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Divadlo Vosto5
Slzy ošlehaných mužů19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloFotografický workshop16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloZabít Johnnyho Glendenninga   Poslední uvedení v sezóně; Anglické titulky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANATa třetí18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAMANA Bonus k představení Ta třetí20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 20:00
Johnny! In 'Bohème’   Prague Fringe 2019vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
A studio Rubín 21:30
Proxy   Prague Fringe 2019vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
A studio Rubín 23:00
Lucille and Cecilia   Prague Fringe 2019vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub  19:30
Tanec bláznůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat] 19:30
Večer tříkrálovývstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Cirkus Mlejn 09:00
V kruhu... Austrálie   Divadlo Buřt; Pro školyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Cirkus Mlejn 10:00
V kruhu... Austrálie   Divadlo Buřt; Pro školyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo  19:30
Přízraky   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Plešatá zpěvačkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emilvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [derniéra / v rámci festivalu PROCES / DISK] 19:30
Press Paradox   Alternavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emilvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Pro tebe cokolivvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
 19:30
Večer tříkrálovývstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Maninách
hostuje: Indigo Company
 19:00
Tlustý prasevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Deník zlodějevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Orfeus  00:00
Kravinec uprostřed cestyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Cavemanvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Fuk!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Jak sbalit ženu 2.0vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec 20:00
Let Me Change Your Name - Eun-Me Ahn (KR)   TANEC PRAHA 2019vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Progresvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Freddie - Concert showvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Irská kletbavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Jak zabít komikavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Plešatá zpěvačkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé 10:00
Dlouhý, Široký a Bystrozraký   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Romeo, Julie a tma   pouze prodej (online a v pokladně)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  11:00
Scott a Hem   generálkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Vosto5  19:30
Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilonvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Solarisvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
DUP39
soubor: Divadlo X10
 19:30
Solarisvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
Kolaps  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Irská kletba   derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Duet pro jeden hlasvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Čapek  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Mořevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Gossip  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 17:30
ND Café   Zdarma
Národní divadlo  19:00
Kytice   Představení s anglickými titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Za krásu   Dramaturgický úvod před představenímvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Damúza [Sokolovna Blatná] 10:00
Pohádky z lesa
Studio DVA divadlo  19:00
Věravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
O lásce čili Parle moi d´amour   Změna termínu -
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
Slzy ošlehaných mužůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo 16:00
Fotografický workshop
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Zabít Johnnyho Glendenninga   Poslední uvedení v sezóně; Anglické titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA  18:00
Ta třetívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA 20:00
MANA Bonus k představení Ta třetívstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo