Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 30. května 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínCrime Story By Henry Naylor   Prague Fringe 201917:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín25/The Decriminalisation Monologues   Prague Fringe 201918:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínJohnny! In 'Bohème’   Prague Fringe 201920:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínProxy   Prague Fringe 201921:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínLucille and Cecilia   Prague Fringe 201923:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubMaska a tvář  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloSpříznění volbou   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Terminus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]O pejskovi a kočičce10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicSráči a hráči   Divadlo Maškara19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [v rámci festivalu PROCES / DISK]Moře klidu   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]O pejskovi a kočičce10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichDon Quijote19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraVodníkův sen   Divadlo NO KAKABUS09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraVodníkův sen   Divadlo NO KAKABUS10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraVodníkův sen   Divadlo NO KAKABUS14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat [ArtWay]Zabiják Joe19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchHra se smrtí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Divadlo U Hasičů
Žena, která uvařila svého manžela19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíEvropské jaro   VSTUP VOLNÝ17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíDánská občanská válka 2018-24   DERNIÉRA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Cavewoman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSkleněný strop   zrušeno; Z DŮVODU NEMOCI PŘELOŽENO NA 15.10.201919:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Terminus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéPohádka o Robinsonovi   Divadlo Pro malý; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéLucerna  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéScott a Hem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaStará dáma vaří jed20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Člověku nad tím rozum i čurák zůstává stát19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Biograf   PRO ŠKOLY10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Biograf   PRO ŠKOLY15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Vít Neznal & kol.]Nesnesitelná tekutost bytí21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Romeo a Julie14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Divadlo Minor
Perníková chaloupka18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Romeo a Julie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloKutloch aneb I muži mají své dny   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vzpomínky zůstanou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Cabaret Calembour
Plejtvák  náš tip!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Městské divadlo Mladá Boleslav
Krás(k)a na scéně  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Ztracená čest Kateřiny Blumové   Poslední uvedení v sezóně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Pantheon production
Pátek večer19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDlouhý, Široký a Krátkozraký19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 17:00
Crime Story By Henry Naylor   Prague Fringe 2019
A studio Rubín 18:30
25/The Decriminalisation Monologues   Prague Fringe 2019
A studio Rubín 20:00
Johnny! In 'Bohème’   Prague Fringe 2019
A studio Rubín 21:30
Proxy   Prague Fringe 2019
A studio Rubín 23:00
Lucille and Cecilia   Prague Fringe 2019
Činoherní klub  19:30
Maska a tvář  náš tip!
Dejvické divadlo  19:30
Spříznění volbou   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Terminus
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Bez Hranic 19:30
Sráči a hráči   Divadlo Maškara
Divadlo Disk [v rámci festivalu PROCES / DISK] 19:30
Moře klidu   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Kalich  19:00
Don Quijote
Divadlo Karla Hackera 09:00
Vodníkův sen   Divadlo NO KAKABUS
Divadlo Karla Hackera 10:30
Vodníkův sen   Divadlo NO KAKABUS
Divadlo Karla Hackera 14:00
Vodníkův sen   Divadlo NO KAKABUS
Divadlo Kolowrat [ArtWay] 19:30
Zabiják Joe
Divadlo Na Maninách  19:00
Hra se smrtí
Divadlo Na Maninách
hostuje: Divadlo U Hasičů
 19:00
Žena, která uvařila svého manžela
Divadlo Na zábradlí 17:00
Evropské jaro   VSTUP VOLNÝ
Divadlo Na zábradlí  19:00
Dánská občanská válka 2018-24   DERNIÉRA
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Cavewoman
Divadlo Ungelt  19:00
Skleněný strop   zrušeno; Z DŮVODU NEMOCI PŘELOŽENO NA 15.10.2019
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Terminus
Divadlo v Dlouhé 10:00
Pohádka o Robinsonovi   Divadlo Pro malý; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna  náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Scott a Hem
Divadlo Viola  20:00
Stará dáma vaří jed
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Člověku nad tím rozum i čurák zůstává stát
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 10:00
Biograf   PRO ŠKOLY
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 15:00
Biograf   PRO ŠKOLY
Jatka78 [Vít Neznal & kol.] 21:00
Nesnesitelná tekutost bytí
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 14:30
Romeo a Julie
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Divadlo Minor
 18:00
Perníková chaloupka
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Romeo a Julie
Studio DVA divadlo  19:00
Kutloch aneb I muži mají své dny   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vzpomínky zůstanou
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Cabaret Calembour
 17:00
Plejtvák  náš tip!
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Městské divadlo Mladá Boleslav
 19:00
Krás(k)a na scéně  náš tip!
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Ztracená čest Kateřiny Blumové   Poslední uvedení v sezóně
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Pantheon production
 19:30
Pátek večer
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo