Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 29. dubna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Traktát o stepním vlku (autodráha)19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Sexuální perverze v Chicagu19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Macbeth   veřejná zkouška19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Birlibánova podivuhodná cesta10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaKreativní dopoledne v Arše   Archa školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa Rusáci   #Studovna; English-friendly; Archa.školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Mnoho povyku pro nic19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Moře klidu   Alterna19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Divadlo AHA!]Birlibánova podivuhodná cesta10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [agentura Harlekýn]Drobečky z perníku19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Veselá nauka Klauníka Notíka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Brutál19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [TEĎ! Divadlo]Kurz osudové přitažlivosti19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Libozvuky   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Divadlo Komedie]Perníková chaloupka18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách Zrada19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Slyšet hlasy19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta]Světáci19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Rok na vsi19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Cabaret Calembour]Kvidoule IV.   premiéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecPrezentace projektu Tanec školám   PONEC JUNIOR17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Puls [Zasekávák]LIVE, když se dívá celé město19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Freddie - Concert show19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Kolo kolo mlýnský19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Život podle Jonesových19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Macbeth   veřejná zkouška19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Racek   Před představením od 18.15 setkání s tvůrci19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Zavřete oči, swing přichází...   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadelní spolek Jedl]Pustina   Host19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [11:55]Hodní chlapci19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78O humoru + Absolutely   Squadra Sua19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Kolo kolo mlýnský19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Spolek sešlých]Commedia dell´arte II.19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáHorníček 10011:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Andělé v Americe18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Minor]Perníková chaloupka18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Opisy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTANostalgiáda - Tanzwerke Vaněk Preuss   Mezinárodní den tance19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Líbánky na Jadranu   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura]Madame Rubinstein   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKytice   Pro školy; Herecké studio ŠD; zadáno11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Slušný člověk   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Traktát o stepním vlku (autodráha)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub  19:30
Sexuální perverze v Chicaguvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Macbeth   veřejná zkouškavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Birlibánova podivuhodná cestavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 10:00
Kreativní dopoledne v Arše   Archa školám
Divadlo Archa  10:00
Rusáci   #Studovna; English-friendly; Archa.školám
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Mnoho povyku pro nicvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Moře klidu   Alternavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Divadlo AHA!] 10:00
Birlibánova podivuhodná cestavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [agentura Harlekýn] 19:00
Drobečky z perníkuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Žena za pultem 2: Pult osobnostivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 10:00
Veselá nauka Klauníka Notíka
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Brutálvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [TEĎ! Divadlo] 19:30
Kurz osudové přitažlivostivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Libozvuky   pro školy
Divadlo Minor [Divadlo Komedie] 18:00
Perníková chaloupkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Maninách  19:00
Zradavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Slyšet hlasyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta] 19:00
Světácivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Rok na vsivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou [Cabaret Calembour] 19:30
Kvidoule IV.   premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec 17:00
Prezentace projektu Tanec školám   PONEC JUNIOR
Divadlo Puls [Zasekávák] 19:30
LIVE, když se dívá celé město
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Freddie - Concert showvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Kolo kolo mlýnskývstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesovýchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Macbeth   veřejná zkouškavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Racek   Před představením od 18.15 setkání s tvůrcivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  19:30
Zavřete oči, swing přichází...   zájezd
DUP39 [Divadelní spolek Jedl] 19:30
Pustina   Hostvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Experimentální prostor NoD [11:55] 19:30
Hodní chlapcivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 19:30
O humoru + Absolutely   Squadra Suavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Kolo kolo mlýnskývstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [Spolek sešlých] 19:30
Commedia dell´arte II.vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Čapek  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská 11:00
Horníček 100vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 18:00
Andělé v Americevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Minor] 18:00
Perníková chaloupkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pomezí  19:00
Opisy
Studio ALTA 19:30
Nostalgiáda - Tanzwerke Vaněk Preuss   Mezinárodní den tance
Studio DVA divadlo  19:00
Líbánky na Jadranu   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura] 19:30
Madame Rubinstein   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo 11:00
Kytice   Pro školy; Herecké studio ŠD; zadáno
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Slušný člověk   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo