Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 16. dubna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínZvrhlá Margaret19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Vozovna Žižkov]Zlatá husa09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Vozovna Žižkov]Zlatá husa10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Vozovna Žižkov]Zlatá husa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSopranistky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloPřízraky   II. PREMIÉRA; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Plešatá zpěvačka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír]Nefaust20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaFatherland   #Studovna; English-friendly; Archa.školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicImprovizace.cz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichLady Oskar19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KámenCharmsovy pašije - Divadlo V.A.D.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrŠkola malého stromu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchNa Stojáka: Women´s special19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíDánská občanská válka 2018-24   POSLEDNÍ REPRÍZA PŘED DERNIÉROU19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusBláznivá lokomotiva00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceVelká zebra aneb Jakže se to jmenujete?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNora (Domeček pro panenky)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Chaos  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Výběr z Besídek   Divadlo Sklep19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltJak zabít komika19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Plešatá zpěvačka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéNebe - peklo   veřejná generálka11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéLeni   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Stopy zbloudilých19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Heaven's Gate]Amerikánka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Chaos  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloND Talks: Ekologická stopa divadla   Zdarma18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Vítejte v Thébách19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zbyhoň!   derniéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloTři velké ženy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíOpisy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaVymítač19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTANová generace / Mladá krev19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMisery19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonBabička se vrací čili Dichtung und Wahrheit19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHladová země   Pro více informací volejte pokladnu; Anglické titulky; zrušeno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Protest / Rest19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAGin Game19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaČeské nebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Zvrhlá Margaret
Buchty a loutky [Praha - Vozovna Žižkov] 09:00
Zlatá husa
Buchty a loutky [Praha - Vozovna Žižkov] 10:30
Zlatá husa
Buchty a loutky [Praha - Vozovna Žižkov] 17:00
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
Sopranistky
Dejvické divadlo  19:30
Přízraky   II. PREMIÉRA; vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Plešatá zpěvačka
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír] 20:00
Nefaust
Divadlo Archa  10:00
Fatherland   #Studovna; English-friendly; Archa.školám
Divadlo Bez Hranic 20:00
Improvizace.cz
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Kalich  19:00
Lady Oskar
Divadlo Kámen 19:30
Charmsovy pašije - Divadlo V.A.D.
Divadlo Cylindr  19:30
Škola malého stromu
Divadlo Na Maninách 19:00
Na Stojáka: Women´s special
Divadlo Na zábradlí  19:00
Dánská občanská válka 2018-24   POSLEDNÍ REPRÍZA PŘED DERNIÉROU
Divadlo Orfeus  00:00
Bláznivá lokomotiva
Divadlo Palace  19:00
Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Chaos  náš tip!
Divadlo U22 19:30
Výběr z Besídek   Divadlo Sklep
Divadlo Ungelt  19:00
Jak zabít komika
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Plešatá zpěvačka
Divadlo v Dlouhé  11:00
Nebe - peklo   veřejná generálka
Divadlo v Řeznické  19:30
Leni   zrušeno
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Stopy zbloudilých
Jatka78 [Heaven's Gate] 19:30
Amerikánka
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Chaos  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018
Národní divadlo 18:00
ND Talks: Ekologická stopa divadla   Zdarma
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Vítejte v Thébách
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zbyhoň!   derniéra
Pidivadlo  20:00
Tři velké ženy
Pomezí  19:00
Opisy
RockOpera Praha  19:00
Vymítač
Studio ALTA 19:30
Nová generace / Mladá krev
Studio DVA divadlo  19:00
Misery
Studio Ypsilon  19:30
Babička se vrací čili Dichtung und Wahrheit
Švandovo divadlo  19:00
Hladová země   Pro více informací volejte pokladnu; Anglické titulky; zrušeno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Protest / Rest
Vršovické divadlo MANA  19:30
Gin Game
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
České nebe

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo