Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 10. dubna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubTanec bláznů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Červenec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Romeo a Julie10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicRacajda (Tonka Šibenice)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [19.30]Cloud   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Medulla   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Romeo a Julie10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBožská Sarah19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrŠkola malého stromu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Neskonalá19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraSlaměný klobouk   Divadlo Merlot19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchLaskonky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Deník zloděje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDFantasy!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
Dokonalá svatba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Irská kletba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Kalich
Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTaneční hodiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéJeštěrka na slunci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaMalý princ20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Sibiřská výchova19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78No Animal Circus Evening - Cie MPTA + Jörg Müller19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Teror10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kanibalky: Soumrak samců19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Vím, že víš, že vím...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloZákoutí archivu17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloLimbo20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí1:1 Veduty17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaFrankenstein19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVěra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonUtíkejte, slečno Nituš19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloMaskérský workshop16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloPohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAGin Game19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaAfrika   ABO A19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
Tanec bláznů
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Červenec
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Romeo a Julie
Divadlo Bez Hranic  19:30
Racajda (Tonka Šibenice)
Divadlo D21 [19.30] 19:30
Cloud   zrušeno
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Medulla   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Romeo a Julie
Divadlo Kalich  19:00
Božská Sarah
Divadlo Cylindr  10:00
Škola malého stromu
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Neskonalá
Divadlo Karla Hackera 19:30
Slaměný klobouk   Divadlo Merlot
Divadlo Na Maninách  19:00
Laskonky
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Deník zloděje
Divadlo NoD  19:30
Fantasy!
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
 19:00
Dokonalá svatba
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Irská kletba
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Kalich
 19:30
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na slunci
Divadlo Viola  20:00
Malý princ
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Sibiřská výchova
Jatka78 19:30
No Animal Circus Evening - Cie MPTA + Jörg Müller
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 10:00
Teror
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kanibalky: Soumrak samců
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Vím, že víš, že vím...
Národní divadlo 16:00
Komentované prohlídky tajemství fasád
Národní divadlo 17:00
Zákoutí archivu
Národní divadlo 18:00
Komentované prohlídky tajemství fasád
Pidivadlo  20:00
Limbo
Pomezí 17:30
1:1 Veduty
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
RockOpera Praha  19:00
Frankenstein
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Studio Ypsilon  19:30
Utíkejte, slečno Nituš
Švandovo divadlo 16:00
Maskérský workshop
Švandovo divadlo  19:00
Pohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!
Vršovické divadlo MANA  19:30
Gin Game
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Afrika   ABO A

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo