Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 1. dubna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Padesátka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Bratři Karamazovi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Jak (Jules) žil Verne10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Sluha dvou pánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]198419:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Medulla   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Jak (Jules) žil Verne10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongKdo nepláče, není Čech!   Lukáš Pavlásek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorVšehokniha   Dismanův rozhlasový dětský soubor18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Ladies no Gentlemen19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Faust   anglické titulky / english subtitles19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Cabaret Calembour]Cvidoule di Campo19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [Studio Hrdinů]Nepřestávej17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [Spitfire Company]Constellations II. (Time for Sharing)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Puls [Rock café]Nymfay19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Cyrano19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekPtáci na telegrafním drátě   Scéna Montmartre19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 [Divadelní ateliér]Smečka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Miss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Činoherní studio Ústí nad Labem]Poslední kšeft19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Mnoho povyku pro nic19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Krásné místo19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Krásné místo19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [Maso krůtí]Čekání na Kokota19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78O humoru + Absolutely   Squadra Sua; Novinka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Bratři v tricku]Lov19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [420PEOPLE]The Watcher19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Aluminiová královna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zahrada10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloFundus, frak a fiží17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloND Talks: Sýkora: Linie, které jsme neviděli   Zdarma18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Plukovník Švec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Popel a náprstky18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Popel a náprstky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAČeská taneční platforma 201900:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA LeŤ   Česká taneční platforma 201915:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Werichova vila na Kampě]Golem10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Odpočívej ve svém pokoji   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vše o ženách   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy   zrušeno!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Zabít Johnnyho Glendenninga   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceAprílový kabaret: Provozní20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA Země česká, domov můj?   zrušeno z technických důvodů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Padesátka
Činoherní klub  19:30
Bratři Karamazovi
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Jak (Jules) žil Verne
Divadlo Bez Hranic  19:30
Sluha dvou pánů
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
1984
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Medulla   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Jak (Jules) žil Verne
Divadlo Gong 19:00
Kdo nepláče, není Čech!   Lukáš Pavlásek
Divadlo Minor 18:00
Všehokniha   Dismanův rozhlasový dětský soubor
Divadlo Na zábradlí  19:00
Ladies no Gentlemen
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Faust   anglické titulky / english subtitles
Divadlo pod Palmovkou [Cabaret Calembour] 19:30
Cvidoule di Campo
Divadlo Ponec [Studio Hrdinů] 17:30
Nepřestávej
Divadlo Ponec [Spitfire Company] 20:00
Constellations II. (Time for Sharing)
Divadlo Puls [Rock café] 19:30
Nymfay
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Cyrano
Divadlo Troníček 19:00
Ptáci na telegrafním drátě   Scéna Montmartre
Divadlo U22 [Divadelní ateliér] 19:30
Smečka
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné [Činoherní studio Ústí nad Labem] 19:30
Poslední kšeft
Divadlo v Dlouhé  19:00
Mnoho povyku pro nic
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Krásné místo
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Krásné místo
Experimentální prostor NoD [Maso krůtí] 19:30
Čekání na Kokota
Jatka78 19:30
O humoru + Absolutely   Squadra Sua; Novinka
La Fabrika [Bratři v tricku] 19:30
Lov
La Fabrika [420PEOPLE] 19:30
The Watcher
MeetFactory  20:00
Aluminiová královna
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018
Národní divadlo [Nová scéna] 10:00
Zahrada
Národní divadlo 17:00
Fundus, frak a fiží
Národní divadlo 18:00
ND Talks: Sýkora: Linie, které jsme neviděli   Zdarma
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Plukovník Švec
Pomezí  18:00
Popel a náprstky
Pomezí  20:00
Popel a náprstky
Studio ALTA 00:00
Česká taneční platforma 2019
Studio ALTA  15:00
LeŤ   Česká taneční platforma 2019
Studio Damúza [Werichova vila na Kampě] 10:00
Golem
Studio DVA divadlo  19:00
Odpočívej ve svém pokoji   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vše o ženách   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy   zrušeno!
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!
Švandovo divadlo  19:00
Zabít Johnnyho Glendenninga   Anglické titulky
VILA Štvanice 20:00
Aprílový kabaret: Provozní
Vršovické divadlo MANA  19:30
Země česká, domov můj?   zrušeno z technických důvodů

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo