Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 28. dubna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínAnti-gone: Blackout19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Skřítek15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSpolečenstvo vlastníků   Divadelní Sekce Praha; Cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Studio Damúza
Já, ty a to   premiéra; Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Studio Damúza
Já, ty a to   premiéra; Pro děti16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloPřízraky   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaRusáci   #Studovna; English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicSvět divadla: Moje lásky... tentokráte s Marcelem Vašinkou a Ivanou Andrlovou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Příště ho zabiju sám!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichCarmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrHeidi, děvčátko z hor16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Indigo Company
Princezna na ocet11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalacePlnou parou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecKarlík a továrna na čokoládu   přípravka Junior Dance souboru DOT50417:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecKarlík a továrna na čokoládu   přípravka Junior Dance souboru DOT50417:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTaneční hodiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéO líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaKoupila jsem husu, tak nevím...20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Bez hranic   DEKKADANCERS; charitativní představení19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryPočátek veškeré lásky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáAIRE   taneční soubor Compaňía Danza Flamenca Virginia Delgado19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lachende Bestien
Nepřítel lidu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloTvůrčí dílna Kytice15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloPinocchio   Toy Machine16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube   Zvýhodněný balíček20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Znalci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloJejí pastorkyňa   VOŠH klauzuy 3.DC20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaMalý princ15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLes19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
Madame Rubinstein19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonŠlapeme zelí   kolektivní improvizace19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Skřítek   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
V borůvčí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaBlaník19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Anti-gone: Blackout
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Skřítek
Činoherní klub 19:30
Společenstvo vlastníků   Divadelní Sekce Praha; Cyklus Činoherní klub uvádí
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Studio Damúza
 15:00
Já, ty a to   premiéra; Pro děti
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Studio Damúza
 16:00
Já, ty a to   premiéra; Pro děti
Dejvické divadlo  19:30
Přízraky   vyprodáno
Divadlo Archa  20:00
Rusáci   #Studovna; English-friendly
Divadlo Bez Hranic 19:30
Svět divadla: Moje lásky... tentokráte s Marcelem Vašinkou a Ivanou Andrlovou
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Příště ho zabiju sám!
Divadlo Kalich 19:00
Carmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.
Divadlo Cylindr  16:00
Heidi, děvčátko z hor
Divadlo Na Maninách
hostuje: Indigo Company
 11:00
Princezna na ocet
Divadlo Palace  19:00
Plnou parou
Divadlo Ponec 17:00
Karlík a továrna na čokoládu   přípravka Junior Dance souboru DOT504
Divadlo Ponec 17:00
Karlík a továrna na čokoládu   přípravka Junior Dance souboru DOT504
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny
Divadlo v Dlouhé  17:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo Viola  20:00
Koupila jsem husu, tak nevím...
Jatka78 19:30
Bez hranic   DEKKADANCERS; charitativní představení
MeetFactory  20:00
Počátek veškeré lásky
Městská divadla pražská 19:00
AIRE   taneční soubor Compaňía Danza Flamenca Virginia Delgado
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lachende Bestien
 19:30
Nepřítel lidu
Národní divadlo 15:00
Tvůrčí dílna Kytice
Národní divadlo 16:00
Pinocchio   Toy Machine
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube   Zvýhodněný balíček
OLDstars [bytové divadlo Košická] 19:00
Znalci
Pidivadlo 20:00
Její pastorkyňa   VOŠH klauzuy 3.DC
RockOpera Praha  15:00
Malý princ
Studio DVA divadlo  19:00
Les
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
 19:30
Madame Rubinstein
Studio Ypsilon 19:30
Šlapeme zelí   kolektivní improvizace
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Skřítek   Pro děti
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
V borůvčí
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Blaník

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo