Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 3. dubna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínBurnOut aneb Vyhoř!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeProroctví   Tabula rasa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubDámský krejčí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloZítra to spustíme aneb Kdo je tady gentleman   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Husa na provázku
Amerika20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Sekáč dědeček19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Press Paradox   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichDon Quijote19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Největší příběh všech dob19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraSplněná přání Ivanky Deváté19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchLabyrint19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíVelvet Havel  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDOsamělost komiksových hrdinů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceHraběnka (Zámek v Čechách)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouLaskavé bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]
hostuje: Cabaret Calembour
Triptychon_di_voce  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]PLI16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekMůj šéf je debil   Divadlo Bufet19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22
hostuje: agentura Point
Cavewoman19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltJak zabít komika19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
Maryša  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéRomeo, Julie a tma   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéVe smyčce11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaNovecento (Magické piáno)  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
Hard Sell19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryJasno lepo podstín zhyna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Vladař  náš tip!10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Vím, že víš, že vím...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Za krásu  náš tip!   Představení s anglickými titulky; 3. premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloMy děti ze stanice ZOO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAČeská taneční platforma 201900:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: ME-SA
Assemblage   Česká taneční platforma 201915:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloPoprask na laguně   Změna termínu -19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloNa fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+S   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Ztracená existence [hlavní scéna]Shakespeare na flipchartu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHladová země   3. repríza za 120Kč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
Hodina lásky   Derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Vořezávátka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Šťastný vyvolený19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Brno / Divadlo Bolka Polívky]Švestka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
Vše o ženách   ABO D19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
BurnOut aneb Vyhoř!
Alfred ve dvoře 20:00
Proroctví   Tabula rasa
Činoherní klub  19:30
Dámský krejčí
Dejvické divadlo  19:30
Zítra to spustíme aneb Kdo je tady gentleman   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Husa na provázku
 20:00
Amerika
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Sekáč dědeček
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Press Paradox   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Kalich  19:00
Don Quijote
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Největší příběh všech dob
Divadlo Karla Hackera 19:00
Splněná přání Ivanky Deváté
Divadlo Na Maninách 19:00
Labyrint
Divadlo Na zábradlí  19:00
Velvet Havel  náš tip!
Divadlo NoD  19:30
Osamělost komiksových hrdinů
Divadlo Palace  19:00
Hraběnka (Zámek v Čechách)
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Laskavé bohyně
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]
hostuje: Cabaret Calembour
 19:30
Triptychon_di_voce  náš tip!
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 16:30
PLI
Divadlo Troníček 19:00
Můj šéf je debil   Divadlo Bufet
Divadlo U22
hostuje: agentura Point
 19:30
Cavewoman
Divadlo Ungelt  19:00
Jak zabít komika
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
 19:30
Maryša  náš tip!
Divadlo v Dlouhé  19:00
Romeo, Julie a tma   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  11:00
Ve smyčce
Divadlo Viola  20:00
Novecento (Magické piáno)  náš tip!
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
 19:30
Hard Sell
MeetFactory  20:00
Jasno lepo podstín zhyna
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 10:00
Vladař  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Vím, že víš, že vím...
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Za krásu  náš tip!   Představení s anglickými titulky; 3. premiéra
Pidivadlo  20:00
My děti ze stanice ZOO
Studio ALTA 00:00
Česká taneční platforma 2019
Studio ALTA
hostuje: ME-SA
 15:00
Assemblage   Česká taneční platforma 2019
Studio DVA divadlo  19:00
Poprask na laguně   Změna termínu -
Studio DVA divadlo  19:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo 20:00
Na fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+S   VYPRODÁNO
Ztracená existence [hlavní scéna] 19:30
Shakespeare na flipchartu
Švandovo divadlo  19:00
Hladová země   3. repríza za 120Kč
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
 19:00
Hodina lásky   Derniéra
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Vořezávátka
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Šťastný vyvolený
Divadlo Járy Cimrmana [Brno / Divadlo Bolka Polívky] 19:00
Švestka
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
 19:00
Vše o ženách   ABO D

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo