Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 7. dubna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínObludov19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Čelisti Reloaded19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubDDT - Divadlo Kapota, Tábor   cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Kolín]Kubula a Kuba Kubikula15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicDámský krejčí   Starbag Ateliér19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]O Kváskovi16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskPředstavení naslepo!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichŽena za pultem 2: Pult osobnosti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrHeidi, děvčátko z hor16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrVlny19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDBible 219:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusHaló, Jácíčku!   Divadlo PUK00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Nalevo od výtahu14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [JT Promotion - host]Dva nahatý chlapi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekHaló, Jácíčku!   Divadlo Orfeus / Divadlo PUK16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSkořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Taneční studio Light
Krev není voda14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéZabít draka   Divadlo Marianny Arzumanové19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Komediograf
Zkurvení havlisti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéCock   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaVolnost, rovnost, gastronomie20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78White Rabbit Red Rabbit #4 (Petr Čtvrtníček)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryTemná energie20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloFasády dětskýma očima11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloFasády dětskýma očima12:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMaryša14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád14:01Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Iluze20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSmolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSex pro pokročilé   VYPRODÁNO15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Komediograf
Manželství v kostce   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Čelisti Reloaded19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Já jsem Krabat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANALakomá Barka   Divadlo KAKÁ17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDobytí severního pólu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Obludov
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 19:00
Čelisti Reloaded
Činoherní klub 19:30
DDT - Divadlo Kapota, Tábor   cyklus Činoherní klub uvádí
Divadlo AHA! [Kolín] 15:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Bez Hranic 19:30
Dámský krejčí   Starbag Ateliér
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
O Kváskovi
Divadlo Disk 19:30
Představení naslepo!
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Kalich  19:00
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Cylindr  16:00
Heidi, děvčátko z hor
Divadlo Cylindr  19:30
Vlny
Divadlo NoD  19:30
Bible 2
Divadlo Orfeus 00:00
Haló, Jácíčku!   Divadlo PUK
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 14:00
Nalevo od výtahu
Divadlo Palace [JT Promotion - host] 19:30
Dva nahatý chlapi
Divadlo Troníček 16:00
Haló, Jácíčku!   Divadlo Orfeus / Divadlo PUK
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadlo v Celetné
hostuje: Taneční studio Light
 14:00
Krev není voda
Divadlo v Celetné 19:30
Zabít draka   Divadlo Marianny Arzumanové
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Komediograf
 19:00
Zkurvení havlisti
Divadlo v Řeznické  19:30
Cock   zájezd
Divadlo Viola  20:00
Volnost, rovnost, gastronomie
Jatka78 19:30
White Rabbit Red Rabbit #4 (Petr Čtvrtníček)
MeetFactory  20:00
Temná energie
Národní divadlo 11:00
Fasády dětskýma očima
Národní divadlo 12:30
Fasády dětskýma očima
Národní divadlo  14:00
Maryša
Národní divadlo 14:01
Komentované prohlídky tajemství fasád
Národní divadlo 17:00
Komentované prohlídky tajemství fasád
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Iluze
Studio DVA divadlo  11:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství
Studio DVA divadlo  15:00
Sex pro pokročilé   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Komediograf
 19:30
Manželství v kostce   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  20:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 19:00
Čelisti Reloaded
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Já jsem Krabat
Vršovické divadlo MANA 17:00
Lakomá Barka   Divadlo KAKÁ
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dobytí severního pólu

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo