Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 5. května 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeTamura20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Svitavy - Divadlo Trám]Kocour v botách15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn“Před sebou, před ostatními…”   předpremiéra; HAMU19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloPřízraky   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicPirátská pohádka   Divadlo Kubko15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [Přemyšlenská 1102, Praha 8]Ferda mravenec - práce všeho druhu15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [UŽ JEN 3x / DISK]Medulla   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichPomáda13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichLady Oskar19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [ostatní produkce]Když tělo promluví19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
O hezkých věcech, které zažíváme20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTaneční hodiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [hosté]
hostuje: ostatní činoherní produkce
Milena má problém19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Komediograf
Zkurvení havlisti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéCock   derniéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská12. netradiční divadelní festival čtrnáctky14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstarsPozemštan   inscenované čtení20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloHvězda   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloOdpočívej ve svém pokoji   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Don Juan aneb Strašlivé hodování20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaVražda v salónním coupé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře  20:00
Tamura
Buchty a loutky [Svitavy - Divadlo Trám] 15:00
Kocour v botách
Cirkus Mlejn 19:00
“Před sebou, před ostatními…”   předpremiéra; HAMU
Dejvické divadlo  19:30
Přízraky   vyprodáno
Divadlo Bez Hranic 15:00
Pirátská pohádka   Divadlo Kubko
Divadlo D21 [Přemyšlenská 1102, Praha 8] 15:30
Ferda mravenec - práce všeho druhu
Divadlo Disk [UŽ JEN 3x / DISK] 19:30
Medulla   Alterna
Divadlo Kalich  13:30
Pomáda
Divadlo Kalich  19:00
Lady Oskar
Divadlo Kampa [ostatní produkce] 19:30
Když tělo promluví
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 20:00
O hezkých věcech, které zažíváme
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny
Divadlo v Celetné [hosté]
hostuje: ostatní činoherní produkce
 19:30
Milena má problém
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Komediograf
 19:00
Zkurvení havlisti
Divadlo v Řeznické  19:30
Cock   derniéra
Městská divadla pražská 14:00
12. netradiční divadelní festival čtrnáctky
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
OLDstars 20:00
Pozemštan   inscenované čtení
Studio DVA divadlo  14:00
Hvězda   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  19:00
Odpočívej ve svém pokoji   VYPRODÁNO
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:30
Don Juan aneb Strašlivé hodování
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Vražda v salónním coupé

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo