Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 11. května 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Cirkus MlejnTEMPORALITER   Dočasná Company; Tanec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloRacek  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mikulášovy prázdniny16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Kolonizace - nový počátek   #Studovna17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicLimonádový Joe19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [muzikál - host / JAMU / DISK]
hostuje: JAMU Brno
Offline!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [JT Promotion - host]Dva nahatý chlapi15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [JT Promotion - host]Dva nahatý chlapi19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouKrálova řeč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Mlčení bobříků  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPřítelkyně   premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy prázdniny16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéNad Tatrou sa blýska (Obrázky zo slovenskej histórie)   Krátká Dlouhá / Slovenská sekce; premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáZnámý neznámý Vlasta Burian15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Revizor19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Než vše začalo...19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKytice14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloLimbo   PidiFEST 201910:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloOld and New Colours - Vörösmarty Mihály Gimnázium (HU)   PidiFEST 201913:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloSłabi - Szkoła Aktorska Teatru Śląskiego (PL)   PidiFEST 201917:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloPanický kabaret - Zlínská soukromá vyšší odborná škola umění   PidiFEST 201920:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTATimon/Titus - Collectif OS’O (FR)   Sněz tu žábu20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Festival PÍSKOVIŠTĚ, Písek]Moment!00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Festival PÍSKOVIŠTĚ, Písek]RAT00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
Děti z Bullerbynu   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Kauza pražské kavárny   Poslední uvedení v sezóně; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Úča musí pryč!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Úča musí pryč!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn 20:00
TEMPORALITER   Dočasná Company; Tanec
Dejvické divadlo  19:30
Racek  náš tip!   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 16:00
Mikulášovy prázdniny
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 17:00
Kolonizace - nový počátek   #Studovna
Divadlo Bez Hranic  19:30
Limonádový Joe
Divadlo Disk [muzikál - host / JAMU / DISK]
hostuje: JAMU Brno
 19:30
Offline!
Divadlo Kalich  14:30
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Kalich  19:00
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Palace [JT Promotion - host] 15:00
Dva nahatý chlapi
Divadlo Palace [JT Promotion - host] 19:00
Dva nahatý chlapi
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Králova řeč
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Mlčení bobříků  náš tip!
Divadlo Ungelt  19:00
Přítelkyně   premiéra
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 16:00
Mikulášovy prázdniny
Divadlo v Dlouhé  19:00
Nad Tatrou sa blýska (Obrázky zo slovenskej histórie)   Krátká Dlouhá / Slovenská sekce; premiéra
Divadlo Vosto5  17:00
Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa
Městská divadla pražská 15:00
Známý neznámý Vlasta Burian
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Revizor
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Než vše začalo...
Národní divadlo  14:00
Kytice
Pidivadlo  10:00
Limbo   PidiFEST 2019
Pidivadlo 13:00
Old and New Colours - Vörösmarty Mihály Gimnázium (HU)   PidiFEST 2019
Pidivadlo 17:00
Słabi - Szkoła Aktorska Teatru Śląskiego (PL)   PidiFEST 2019
Pidivadlo 20:00
Panický kabaret - Zlínská soukromá vyšší odborná škola umění   PidiFEST 2019
Studio ALTA 20:00
Timon/Titus - Collectif OS’O (FR)   Sněz tu žábu
Studio Damúza [Festival PÍSKOVIŠTĚ, Písek] 00:00
Moment!
Studio Damúza [Festival PÍSKOVIŠTĚ, Písek] 00:00
RAT
Studio DVA divadlo  14:00
Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo  18:00
Šíleně smutná princezna
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
 15:00
Děti z Bullerbynu   Pro děti
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Kauza pražské kavárny   Poslední uvedení v sezóně; vyprodáno
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 17:00
Úča musí pryč!
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Úča musí pryč!

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo