Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 15. května 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínLonely Horny Only19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeHanuman Addiction Cycle - Yellow Buoy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Formanská]Kocour v botách10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubPtákovina19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat]Ze života loutek19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloInterview   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Anti.kvariát]
hostuje: LokVar
Krvavý román20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Malá čarodějnice10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDivadlo Vizita - Potěmkinova štika   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicDen zkázy v advokátní kanceláři   Divadlo BLAMA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Moře klidu   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Malá čarodějnice10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich
hostuje: Filmová a divadelní agentura
Plný kapsy šutrů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraDívčí válka   Divadlo Okko19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
Ze života loutek19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchSlečna Julie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíMýcení  náš tip!   + 21:00 SCÉNOGRAFICKÝ SEMINÁŘ S MARKEM CPINEM; VOLEJTE POKLADNU19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusKravinec uprostřed cesty00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
Jak je důležité býti (s) Filipem   hostující soubor15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
Dokonalá svatba   hostující soubor19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka BrzobohatéhoFreddie - Concert show19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekMůj šéf je debil   Divadlo Bufet19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTaneční hodiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Estela productions
Traktát o lásce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Městské divadlo Kladno
Babička   Dítě v Dlouhé; Zadáno pro Klub mladých diváků; zadáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Městské divadlo Kladno
Babička   Dítě v Dlouhé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Probuzení   Divadlo O. Nedbala Tábor19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Teritorium19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39
soubor: Divadlo X10
Teritorium19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD
hostuje: Maso krůtí
Čekání na Kokota19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Isole19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Vladař19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloZákoutí archivu17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMaryša   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád19:01Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloMy děti ze stanice ZOO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMisery19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloOdvrátená strana mesiaca - GUnaGU   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonŠkaredá středa aneb Teta z Halifaxu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKrysař   Poslední uvedení v sezóně; Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Lonely Horny Only
Alfred ve dvoře 20:00
Hanuman Addiction Cycle - Yellow Buoy
Buchty a loutky [Praha - MŠ Formanská] 10:00
Kocour v botách
Činoherní klub  19:30
Ptákovina
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat] 19:30
Ze života loutek
Dejvické divadlo  19:30
Interview   vyprodáno
Dejvické divadlo [Anti.kvariát]
hostuje: LokVar
 20:00
Krvavý román
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Malá čarodějnice
Divadlo Archa 20:00
Divadlo Vizita - Potěmkinova štika   #Studovna
Divadlo Bez Hranic 19:30
Den zkázy v advokátní kanceláři   Divadlo BLAMA
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Moře klidu   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Malá čarodějnice
Divadlo Kalich
hostuje: Filmová a divadelní agentura
 19:00
Plný kapsy šutrů
Divadlo Karla Hackera 19:30
Dívčí válka   Divadlo Okko
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
 19:30
Ze života loutek
Divadlo Na Maninách  19:00
Slečna Julie
Divadlo Na zábradlí  19:00
Mýcení  náš tip!   + 21:00 SCÉNOGRAFICKÝ SEMINÁŘ S MARKEM CPINEM; VOLEJTE POKLADNU
Divadlo Orfeus  00:00
Kravinec uprostřed cesty
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Caveman
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
 15:00
Jak je důležité býti (s) Filipem   hostující soubor
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
 19:00
Dokonalá svatba   hostující soubor
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Freddie - Concert show
Divadlo Troníček 19:00
Můj šéf je debil   Divadlo Bufet
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny
Divadlo v Celetné
hostuje: Estela productions
 19:30
Traktát o lásce
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Městské divadlo Kladno
 15:00
Babička   Dítě v Dlouhé; Zadáno pro Klub mladých diváků; zadáno
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Městské divadlo Kladno
 19:00
Babička   Dítě v Dlouhé
Divadlo Vosto5  19:00
Probuzení   Divadlo O. Nedbala Tábor
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Teritorium
DUP39
soubor: Divadlo X10
 19:30
Teritorium
Experimentální prostor NoD
hostuje: Maso krůtí
 19:30
Čekání na Kokota
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Isole
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Otec  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Vladař
Národní divadlo 17:00
Komentované prohlídky tajemství fasád
Národní divadlo 17:00
Zákoutí archivu
Národní divadlo  19:00
Maryša   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Noční sezóna
Národní divadlo 19:01
Komentované prohlídky tajemství fasád
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě  náš tip!
Pidivadlo  20:00
My děti ze stanice ZOO
Studio DVA divadlo  19:00
Misery
Studio DVA divadlo 19:30
Odvrátená strana mesiaca - GUnaGU   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu
Švandovo divadlo  19:00
Krysař   Poslední uvedení v sezóně; Anglické titulky

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo