Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 19. května 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře
hostuje: Handa Gote research & development
Dva sešity20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Korozluky]Neposlušná kůzlátka10:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Neposlušná kůzlátka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubS úsměvem idiota... na vděčné časy... a někdy jinak19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaRusáci   #Studovna; English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskOpen House festival10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskOKHOTSK - Paradise Of The End (Ráj konce)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Příště ho zabiju sám!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKočka v oregánu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrŠkola malého stromu16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Brutál20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraJezinky a bezinky   Divadelní soubor Merlot19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceMiláček Anna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekLapálie   KVK - Klub Vybrané Kultury20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltJak zabít komika19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéPapinův hrnec   Divadlo Marianny Arzumanové19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Polárka
František z kaštanu, Anežka ze slunečnic   Dítě v Dlouhé; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéNebe - peklo   Dítě v Dlouhé16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéNebe - peklo   Dítě v Dlouhé16:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéNebe - peklo   Dítě v Dlouhé16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéNebe - peklo   Dítě v Dlouhé; Od 16 h divadelní jarmark17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Vít Neznal & kol.]Nesnesitelná tekutost bytí   obnovená premiéra20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryAluminiová královna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Studio Rote
Zjevení pudla18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Studio Rote
Zjevení pudla20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloFasády dětskýma očima11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloFasády dětskýma očima12:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKomentované prohlídky tajemství fasád14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Plukovník Švec   Informace ke zrušenému představení16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Netrpělivost srdce   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Iluze20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSmolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBrouk v hlavě   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vzpomínky zůstanou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Neposlušná kůzlátka   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaCimrman v říši hudby19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: Handa Gote research & development
 20:00
Dva sešity
Buchty a loutky [Korozluky] 10:15
Neposlušná kůzlátka
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Neposlušná kůzlátka
Činoherní klub 19:30
S úsměvem idiota... na vděčné časy... a někdy jinak
Divadlo Archa  20:00
Rusáci   #Studovna; English-friendly
Divadlo Disk 10:00
Open House festival
Divadlo Disk 19:30
OKHOTSK - Paradise Of The End (Ráj konce)
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Příště ho zabiju sám!
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Kalich  19:00
Kočka v oregánu
Divadlo Cylindr  16:00
Škola malého stromu
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 20:00
Brutál
Divadlo Karla Hackera 19:30
Jezinky a bezinky   Divadelní soubor Merlot
Divadlo Palace  19:00
Miláček Anna
Divadlo Troníček 20:00
Lapálie   KVK - Klub Vybrané Kultury
Divadlo Ungelt  19:00
Jak zabít komika
Divadlo v Celetné 19:30
Papinův hrnec   Divadlo Marianny Arzumanové
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Polárka
 10:00
František z kaštanu, Anežka ze slunečnic   Dítě v Dlouhé; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  16:00
Nebe - peklo   Dítě v Dlouhé
Divadlo v Dlouhé  16:15
Nebe - peklo   Dítě v Dlouhé
Divadlo v Dlouhé  16:30
Nebe - peklo   Dítě v Dlouhé
Divadlo v Dlouhé  17:00
Nebe - peklo   Dítě v Dlouhé; Od 16 h divadelní jarmark
Jatka78 [Vít Neznal & kol.] 20:30
Nesnesitelná tekutost bytí   obnovená premiéra
MeetFactory  20:00
Aluminiová královna
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Studio Rote
 18:00
Zjevení pudla
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Studio Rote
 20:00
Zjevení pudla
Národní divadlo 11:00
Fasády dětskýma očima
Národní divadlo 12:30
Fasády dětskýma očima
Národní divadlo 14:00
Komentované prohlídky tajemství fasád
Národní divadlo [Nová scéna] 16:00
Plukovník Švec   Informace ke zrušenému představení
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Netrpělivost srdce   Představení s anglickými titulky
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Iluze
Studio DVA divadlo  14:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství
Studio DVA divadlo  19:00
Brouk v hlavě   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vzpomínky zůstanou
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Neposlušná kůzlátka   Pro děti
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Cimrman v říši hudby

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo