Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 5. října 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínKauza Médeia19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Wariot Ideal
Letci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Ostrava - Spectaculo Interesse]Norská pohádka10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Ostrava - Spectaculo Interesse]Norská pohádka15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubMaska a tvář  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloSpříznění volbou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaTaneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaTaneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab15:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaTaneční ateliér pro mládež od 12 do 17 let / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab; NOVINKA!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [D21 -- malý sál]Audience  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk20 000 židů pod mořem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichZačínáme končit19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KámenDopis poslaný poštou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaMuž, který sázel stromy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Městské divadlo Most]Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouKrálova řeč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Mlčení bobříků  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecMETAMORPHIC   Pražský komorní balet20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRozpravy Milana Heina   hosté: Alois Švehlík, Regina Razovová15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Beskydské divadlo, Nový Jičín]Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Terminus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéHovory na útěku  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéOdvolání  náš tip!   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaSváteční Shakespearova pošta20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínJesus Christ Superstar19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Bratři v tricku
Plovárna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!   Představení pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]60´s aneb šedesátky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Konkurz   Ke Dni učitelů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloPiotr Gruszczyński: Jak myslet o Novém divadle   Pražské křižovatky; Zdarma18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Spalovač mrtvol19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloDemocracy in America - Romeo Castellucci, Societas, Itálie   Pražské křižovatky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloIch kann nicht anders - Beton Ltd., Slovinsko   Pražské křižovatky; Setkání s tvůrci po představení20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPomezí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
DNA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Děčín]Swing se vrací neboli o štěstí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKrysař   Hlinsko; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
Uražení a ponížení   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadelní spolek Jedl
Dvojí domov / z Čepa   festival openmana19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Olomouc / Moravské divadlo]Švestka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadlo BlaMa
Upír ve sklepě19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Kauza Médeia
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Wariot Ideal
 19:00
Letci
Buchty a loutky [Ostrava - Spectaculo Interesse] 10:30
Norská pohádka
Buchty a loutky [Ostrava - Spectaculo Interesse] 15:30
Norská pohádka
Činoherní klub  19:30
Maska a tvář  náš tip!
Dejvické divadlo  19:30
Spříznění volbou
Divadlo AHA!  10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Archa 14:00
Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab
Divadlo Archa 15:15
Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab
Divadlo Archa 17:00
Taneční ateliér pro mládež od 12 do 17 let / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab; NOVINKA!
Divadlo D21 [D21 -- malý sál] 19:30
Audience  náš tip!
Divadlo Disk 19:30
20 000 židů pod mořem
Divadlo Kalich  19:00
Začínáme končit
Divadlo Kámen  19:30
Dopis poslaný poštou
Divadlo Kampa 19:30
Muž, který sázel stromy
Divadlo Letí [Městské divadlo Most] 19:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Králova řeč
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Mlčení bobříků  náš tip!
Divadlo Ponec 20:00
METAMORPHIC   Pražský komorní balet
Divadlo Ungelt 15:00
Rozpravy Milana Heina   hosté: Alois Švehlík, Regina Razovová
Divadlo Ungelt [Beskydské divadlo, Nový Jičín] 19:00
Deštivé dny
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Terminus
Divadlo v Dlouhé  19:00
Hovory na útěku  náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!   zájezd
Divadlo Viola  20:00
Sváteční Shakespearova pošta
Hudební divadlo Karlín  19:00
Jesus Christ Superstar
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Bratři v tricku
 19:30
Plovárna
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Čapek  náš tip!   Představení pro školy
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
60´s aneb šedesátky
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Konkurz   Ke Dni učitelů
Národní divadlo 18:00
Piotr Gruszczyński: Jak myslet o Novém divadle   Pražské křižovatky; Zdarma
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Spalovač mrtvol
Národní divadlo 20:00
Democracy in America - Romeo Castellucci, Societas, Itálie   Pražské křižovatky
Národní divadlo 20:30
Ich kann nicht anders - Beton Ltd., Slovinsko   Pražské křižovatky; Setkání s tvůrci po představení
Pomezí  19:00
Pomezí
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:00
DNA
Studio Ypsilon [Děčín] 19:00
Swing se vrací neboli o štěstí
Švandovo divadlo  19:00
Krysař   Hlinsko; Zájezd
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
 19:00
Uražení a ponížení   vyprodáno
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadelní spolek Jedl
 19:30
Dvojí domov / z Čepa   festival openmana
Divadlo Járy Cimrmana [Olomouc / Moravské divadlo] 19:00
Švestka
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadlo BlaMa
 19:00
Upír ve sklepě

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo