Programy divadel

BŘEZEN 2020

Pro zobrazení programu vyberte záložku a vyhledejte požadované divadlo / soubor. Kliknutím program otevřete.
V přehledu jsou pouze ta divadla / soubory, u kterých aktuálně evidujeme program pro měsíc BŘEZEN 2020.

Regiony

Divadlo loutek

BŘEZEN 2020

1.3.neděle10:00Ronja, dcera loupežníka
1.3.neděle10:30Fuj je to!alternativní scéna
1.3.neděle15:00Ronja, dcera loupežníka
1.3.neděle15:30Fuj je to!alternativní scéna
2.3.pondělí08:45Malá Mína zmlsanáhlavní scéna | pro školy
2.3.pondělí09:00O blýskavém prasátkualternativní scéna | pro školy
2.3.pondělí10:30Malá Mína zmlsanáhlavní scéna | pro školy
2.3.pondělí10:30O blýskavém prasátkualternativní scéna | pro školy
3.3.úterý08:30Pohádky o mašinkáchpro školy
3.3.úterý09:00Fuj je to!alternativní scéna | pro školy
3.3.úterý10:30Fuj je to!alternativní scéna | pro školy
3.3.úterý10:30Pohádky o mašinkáchpro školy
4.3.středa09:00Já, loutka a stínalternativní scéna | loutkářská dílna; pro školy
4.3.středa10:00Bouřepro školy
5.3.čtvrtek09:00Já, loutka a stínalternativní scéna | loutkářská dílna; pro školy
5.3.čtvrtek10:00Stříhali dohola Josefa Kainarapro školy
6.3.pátek08:30Dlouhý, Široký a Bystrozrakýpro školy
6.3.pátek09:00Moje vlastní plošná loutkaalternativní scéna | dílna; pro školy
6.3.pátek10:30Dlouhý, Široký a Bystrozrakýpro školy
8.3.neděle09:00Malá Mína zmlsanáhlavní scéna | + dílna
8.3.neděle10:30Malá Mína zmlsanáhlavní scéna
9.3.pondělí08:30Tajný deník Adriana Moleapro školy
9.3.pondělí09:00Malá velká totemovkaalternativní scéna | loutkářská dílna; pro školy
9.3.pondělí10:30Tajný deník Adriana Moleapro školy
10.3.úterý08:30Muminci: Čarodějův kloboukpro školy
10.3.úterý09:00Dobrodružství pana Barvičkyalternativní scéna | speciální dílna; pro školy
10.3.úterý10:30Muminci: Čarodějův kloboukpro školy
11.3.středa08:45Dášeňkapro školy
11.3.středa08:45Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
11.3.středa10:30Dášeňkapro školy
11.3.středa10:30Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
12.3.čtvrtek08:45Dášeňkapro školy
12.3.čtvrtek08:45Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
12.3.čtvrtek10:30Dášeňkapro školy
12.3.čtvrtek10:30Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
13.3.pátek09:00Jak šlo vejce na vandralternativní scéna | pro školy
13.3.pátek10:00Prodaná nevěstapro školy
13.3.pátek10:30Jak šlo vejce na vandralternativní scéna | pro školy
15.3.neděle10:00Dlouhý, Široký a Bystrozraký
15.3.neděle10:30Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna
15.3.neděle15:00Dlouhý, Široký a Bystrozraký
15.3.neděle15:30Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna
1.3.Ne10:00 
Ronja, dcera loupežníka
1.3.Ne10:30 
Fuj je to!alternativní scéna
1.3.Ne15:00 
Ronja, dcera loupežníka
1.3.Ne15:30 
Fuj je to!alternativní scéna
2.3.Po08:45 
Malá Mína zmlsanáhlavní scéna | pro školy
2.3.Po09:00 
O blýskavém prasátkualternativní scéna | pro školy
2.3.Po10:30 
Malá Mína zmlsanáhlavní scéna | pro školy
2.3.Po10:30 
O blýskavém prasátkualternativní scéna | pro školy
3.3.Út08:30 
Pohádky o mašinkáchpro školy
3.3.Út09:00 
Fuj je to!alternativní scéna | pro školy
3.3.Út10:30 
Fuj je to!alternativní scéna | pro školy
3.3.Út10:30 
Pohádky o mašinkáchpro školy
4.3.St09:00 
Já, loutka a stínalternativní scéna | loutkářská dílna; pro školy
4.3.St10:00 
Bouřepro školy
5.3.Čt09:00 
Já, loutka a stínalternativní scéna | loutkářská dílna; pro školy
5.3.Čt10:00 
Stříhali dohola Josefa Kainarapro školy
6.3.08:30 
Dlouhý, Široký a Bystrozrakýpro školy
6.3.09:00 
Moje vlastní plošná loutkaalternativní scéna | dílna; pro školy
6.3.10:30 
Dlouhý, Široký a Bystrozrakýpro školy
8.3.Ne09:00 
Malá Mína zmlsanáhlavní scéna | + dílna
8.3.Ne10:30 
Malá Mína zmlsanáhlavní scéna
9.3.Po08:30 
Tajný deník Adriana Moleapro školy
9.3.Po09:00 
Malá velká totemovkaalternativní scéna | loutkářská dílna; pro školy
9.3.Po10:30 
Tajný deník Adriana Moleapro školy
10.3.Út08:30 
Muminci: Čarodějův kloboukpro školy
10.3.Út09:00 
Dobrodružství pana Barvičkyalternativní scéna | speciální dílna; pro školy
10.3.Út10:30 
Muminci: Čarodějův kloboukpro školy
11.3.St08:45 
Dášeňkapro školy
11.3.St08:45 
Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
11.3.St10:30 
Dášeňkapro školy
11.3.St10:30 
Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
12.3.Čt08:45 
Dášeňkapro školy
12.3.Čt08:45 
Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
12.3.Čt10:30 
Dášeňkapro školy
12.3.Čt10:30 
Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
13.3.09:00 
Jak šlo vejce na vandralternativní scéna | pro školy
13.3.10:00 
Prodaná nevěstapro školy
13.3.10:30 
Jak šlo vejce na vandralternativní scéna | pro školy
15.3.Ne10:00 
Dlouhý, Široký a Bystrozraký
15.3.Ne10:30 
Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna
15.3.Ne15:00 
Dlouhý, Široký a Bystrozraký
15.3.Ne15:30 
Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna
Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na vstupenkový systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Není-li vstupenkový odkaz funkční (chybová stránka), příčiny mohou být tyto:
 - technický problém na straně webu divadla / vstupenkového systému
 - nenahlášená změna vstupenkového systému či změna ve struktuře webu divadla.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění:
Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.
Portál i-divadlo.cz není prodejcem vstupenek, jsou na něm umístěny pouze odkazy na oficiální prodej vstupenek na webech divadel či dalších prodejních portálů. Zakoupením vstupenek uzavíráte smluvní vztah s divadlem či oficiálním prodejcem.