Programy divadel

ŘÍJEN 2021

Pro zobrazení programu vyberte záložku a vyhledejte požadované divadlo / soubor. Kliknutím program otevřete.
V přehledu jsou pouze ta divadla / soubory, u kterých aktuálně evidujeme program pro měsíc ŘÍJEN 2021.

Regiony

Divadlo loutek

ŘÍJEN 2021

1.10.pátek08:30Jak byla vosa Marcelka ráda, že jepro školy
1.10.pátek09:00Pan Panpánalternativní scéna | pro školy
1.10.pátek10:30Jak byla vosa Marcelka ráda, že jepro školy
1.10.pátek10:30Pan Panpánalternativní scéna | pro školy
3.10.neděle10:00Ronja, dcera loupežníka
3.10.neděle10:30Fuj je to!alternativní scéna
3.10.neděle15:00Ronja, dcera loupežníka
3.10.neděle15:30Fuj je to!alternativní scéna
4.10.pondělí08:30Utíkej, myško, utíkej!pro školy
4.10.pondělí09:00Mráček a Mračoňalternativní scéna | pro školy
4.10.pondělí10:30Mráček a Mračoňalternativní scéna | pro školy
4.10.pondělí10:30Utíkej, myško, utíkej!pro školy
5.10.úterý08:30Hodina Komenského aneb Život J. A. K. trochu jinakpro školy
5.10.úterý10:00Bato a Latoalternativní scéna | pro školy
5.10.úterý10:30Hodina Komenského aneb Život J. A. K. trochu jinakpro školy
5.10.úterý15:00Bato a Latoalternativní scéna | pro školy
6.10.středa08:30Hodina Komenského aneb Život J. A. K. trochu jinakpro školy
6.10.středa10:00Bato a Latoalternativní scéna | pro školy
6.10.středa10:30Hodina Komenského aneb Život J. A. K. trochu jinakpro školy
6.10.středa15:00Bato a Latoalternativní scéna | pro školy
7.10.čtvrtek08:30Tajný deník Adriana Moleapro školy
7.10.čtvrtek09:00Dílny pro školyalternativní scéna | pro školy
7.10.čtvrtek10:30Tajný deník Adriana Moleapro školy
8.10.pátek08:30Kocourek Modroočkopro školy
8.10.pátek09:00Dílny pro školyalternativní scéna | pro školy
8.10.pátek10:30Kocourek Modroočkopro školy
10.10.neděle10:00Jak byla vosa Marcelka ráda, že je
10.10.neděle15:00Jak byla vosa Marcelka ráda, že je
11.10.pondělí08:30Ronja, dcera loupežníkapro školy
11.10.pondělí09:00Fuj je to!alternativní scéna | pro školy
11.10.pondělí10:30Fuj je to!alternativní scéna | pro školy
11.10.pondělí10:30Ronja, dcera loupežníkapro školy
12.10.úterý08:30Ronja, dcera loupežníkapro školy
12.10.úterý09:00Fuj je to!alternativní scéna | pro školy
12.10.úterý10:30Fuj je to!alternativní scéna | pro školy
12.10.úterý10:30Utíkej, myško, utíkej!pro školy
13.10.středa08:45Dášeňkapro školy
13.10.středa08:45Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
13.10.středa10:30Dášeňkapro školy
13.10.středa10:30Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
14.10.čtvrtek08:45Dášeňkapro školy
14.10.čtvrtek08:45Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
14.10.čtvrtek10:30Dášeňkapro školy
14.10.čtvrtek10:30Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
15.10.pátek09:00Jak šlo vejce na vandralternativní scéna | pro školy
15.10.pátek10:00Stříhali dohola Josefa Kainarapro školy
15.10.pátek10:30Jak šlo vejce na vandralternativní scéna | pro školy
17.10.neděle10:00Kocourek Modroočko
17.10.neděle10:30Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna
17.10.neděle15:00Kocourek Modroočko
17.10.neděle15:30Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna
18.10.pondělí09:00Dílny pro školyalternativní scéna | pro školy
18.10.pondělí18:30Prodaná nevěsta
19.10.úterý10:00Bato a Latoalternativní scéna | pro školy
19.10.úterý10:00Prodaná nevěstapro školy
19.10.úterý15:00Bato a Latoalternativní scéna | pro školy
20.10.středa08:30Pohádky o mašinkáchpro školy
20.10.středa09:00Dílny pro školyalternativní scéna | pro školy
20.10.středa10:30Pohádky o mašinkáchpro školy
21.10.čtvrtek08:30Kocourek Modroočkopro školy
21.10.čtvrtek09:00Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna | pro školy
21.10.čtvrtek10:30Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna | pro školy
21.10.čtvrtek10:30Kocourek Modroočkopro školy
22.10.pátek09:00Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna | pro školy
22.10.pátek10:30Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna | pro školy
24.10.neděle10:00Vyrob si svou loutkualternativní scéna | rodinná loutkářská dílna
24.10.neděle15:00Malá Mína zmlsanáhlavní scéna
25.10.pondělí08:45Malá Mína zmlsanáhlavní scéna | pro školy
25.10.pondělí09:00Dílny pro školyalternativní scéna | pro školy
25.10.pondělí10:30Malá Mína zmlsanáhlavní scéna | pro školy
26.10.úterý08:30Tajný deník Adriana Moleapro školy
26.10.úterý09:00Dílny pro školyalternativní scéna | pro školy
26.10.úterý10:30Tajný deník Adriana Moleapro školy
27.10.středa09:00Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna | pro školy
27.10.středa10:30Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna | pro školy
31.10.neděle10:00Utíkej, myško, utíkej!
31.10.neděle10:30Fuj je to!alternativní scéna
31.10.neděle15:00Utíkej, myško, utíkej!
31.10.neděle15:30Fuj je to!alternativní scéna
1.10.08:30 
Jak byla vosa Marcelka ráda, že jepro školy
1.10.09:00 
Pan Panpánalternativní scéna | pro školy
1.10.10:30 
Jak byla vosa Marcelka ráda, že jepro školy
1.10.10:30 
Pan Panpánalternativní scéna | pro školy
3.10.Ne10:00 
Ronja, dcera loupežníka
3.10.Ne10:30 
Fuj je to!alternativní scéna
3.10.Ne15:00 
Ronja, dcera loupežníka
3.10.Ne15:30 
Fuj je to!alternativní scéna
4.10.Po08:30 
Utíkej, myško, utíkej!pro školy
4.10.Po09:00 
Mráček a Mračoňalternativní scéna | pro školy
4.10.Po10:30 
Mráček a Mračoňalternativní scéna | pro školy
4.10.Po10:30 
Utíkej, myško, utíkej!pro školy
5.10.Út08:30 
Hodina Komenského aneb Život J. A. K. trochu jinakpro školy
5.10.Út10:00 
Bato a Latoalternativní scéna | pro školy
5.10.Út10:30 
Hodina Komenského aneb Život J. A. K. trochu jinakpro školy
5.10.Út15:00 
Bato a Latoalternativní scéna | pro školy
6.10.St08:30 
Hodina Komenského aneb Život J. A. K. trochu jinakpro školy
6.10.St10:00 
Bato a Latoalternativní scéna | pro školy
6.10.St10:30 
Hodina Komenského aneb Život J. A. K. trochu jinakpro školy
6.10.St15:00 
Bato a Latoalternativní scéna | pro školy
7.10.Čt08:30 
Tajný deník Adriana Moleapro školy
7.10.Čt09:00 
Dílny pro školyalternativní scéna | pro školy
7.10.Čt10:30 
Tajný deník Adriana Moleapro školy
8.10.08:30 
Kocourek Modroočkopro školy
8.10.09:00 
Dílny pro školyalternativní scéna | pro školy
8.10.10:30 
Kocourek Modroočkopro školy
10.10.Ne10:00 
Jak byla vosa Marcelka ráda, že je
10.10.Ne15:00 
Jak byla vosa Marcelka ráda, že je
11.10.Po08:30 
Ronja, dcera loupežníkapro školy
11.10.Po09:00 
Fuj je to!alternativní scéna | pro školy
11.10.Po10:30 
Fuj je to!alternativní scéna | pro školy
11.10.Po10:30 
Ronja, dcera loupežníkapro školy
12.10.Út08:30 
Ronja, dcera loupežníkapro školy
12.10.Út09:00 
Fuj je to!alternativní scéna | pro školy
12.10.Út10:30 
Fuj je to!alternativní scéna | pro školy
12.10.Út10:30 
Utíkej, myško, utíkej!pro školy
13.10.St08:45 
Dášeňkapro školy
13.10.St08:45 
Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
13.10.St10:30 
Dášeňkapro školy
13.10.St10:30 
Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
14.10.Čt08:45 
Dášeňkapro školy
14.10.Čt08:45 
Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
14.10.Čt10:30 
Dášeňkapro školy
14.10.Čt10:30 
Plasťáci útočíalternativní scéna | pro školy
15.10.09:00 
Jak šlo vejce na vandralternativní scéna | pro školy
15.10.10:00 
Stříhali dohola Josefa Kainarapro školy
15.10.10:30 
Jak šlo vejce na vandralternativní scéna | pro školy
17.10.Ne10:00 
Kocourek Modroočko
17.10.Ne10:30 
Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna
17.10.Ne15:00 
Kocourek Modroočko
17.10.Ne15:30 
Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna
18.10.Po09:00 
Dílny pro školyalternativní scéna | pro školy
18.10.Po18:30 
Prodaná nevěsta
19.10.Út10:00 
Bato a Latoalternativní scéna | pro školy
19.10.Út10:00 
Prodaná nevěstapro školy
19.10.Út15:00 
Bato a Latoalternativní scéna | pro školy
20.10.St08:30 
Pohádky o mašinkáchpro školy
20.10.St09:00 
Dílny pro školyalternativní scéna | pro školy
20.10.St10:30 
Pohádky o mašinkáchpro školy
21.10.Čt08:30 
Kocourek Modroočkopro školy
21.10.Čt09:00 
Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna | pro školy
21.10.Čt10:30 
Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna | pro školy
21.10.Čt10:30 
Kocourek Modroočkopro školy
22.10.09:00 
Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna | pro školy
22.10.10:30 
Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna | pro školy
24.10.Ne10:00 
Vyrob si svou loutkualternativní scéna | rodinná loutkářská dílna
24.10.Ne15:00 
Malá Mína zmlsanáhlavní scéna
25.10.Po08:45 
Malá Mína zmlsanáhlavní scéna | pro školy
25.10.Po09:00 
Dílny pro školyalternativní scéna | pro školy
25.10.Po10:30 
Malá Mína zmlsanáhlavní scéna | pro školy
26.10.Út08:30 
Tajný deník Adriana Moleapro školy
26.10.Út09:00 
Dílny pro školyalternativní scéna | pro školy
26.10.Út10:30 
Tajný deník Adriana Moleapro školy
27.10.St09:00 
Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna | pro školy
27.10.St10:30 
Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečkualternativní scéna | pro školy
31.10.Ne10:00 
Utíkej, myško, utíkej!
31.10.Ne10:30 
Fuj je to!alternativní scéna
31.10.Ne15:00 
Utíkej, myško, utíkej!
31.10.Ne15:30 
Fuj je to!alternativní scéna
Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na vstupenkový systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Není-li vstupenkový odkaz funkční (chybová stránka), příčiny mohou být tyto:
 - technický problém na straně webu divadla / vstupenkového systému
 - nenahlášená změna vstupenkového systému či změna ve struktuře webu divadla.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.