Profil uživatele

Annystan

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 9.2.2020)
Ondrej Vetchý skvělý výkon. Zkráceně receno, bylo to super a rozhodne bych na to šla zas.
(zadáno: 9.2.2020)
Skvela komedie! Opět Háta nezklamala. Moc doporučuji
(zadáno: 9.2.2020)
Skvělá komedie. Mám moc ráda Hátu, protože je to pro mne záruka kvality. Vzdycky se pobavím a zlepší mi to den. Začátek je trochu slabší, ale po chvilce to člověka neuvěřitelně baví. Určitě doporučuji. Výkony herců byli 100%.
(zadáno: 9.2.2020)
Filip Blažek byl naprosto bezkonkurenční, v obou rolích. Výkon Jitky Schneiderové zas tak dobrý nebyl, je to skvela herečka, ale tahle role pro ni nebyla. Představení bylo samo o sobě skvěle, člověk se pobaví. Jedine, co bych vytkla bylo ozvučení, velice špatná akustika, kolikrat nebylo ani slyset, navíc smích některých diváků byl katastrofální, jak banda lidi, co vylezla z hospody.
(zadáno: 27.1.2019)
Mě osobne muzikál nezaujal. Jsem milovník muzikálu a proto potřebuji vidět všechny, nicméně mam dvě skupiny muzikalu a to je ten, který když vidim poprve, tak jsem si jista, ze minimálně ještě 3x ho chci vidět, a pak tam jsou muzikály, kdy mi stačí to bohate jednou. Mefisto se bohužel radi do druhé skupiny. Nechytlave písničky a dej až moc zdlouhavý. Jediné plus, které jsem viděla, byly nádherné kulisy, které jsou neuvěřitelně propracované a taneční choreografie Lucifera a Hospodina. Pepa Vojtek s Hankou Křížkovou mají pochvalu. Sto lidi, sto chuti. Mě nezaujal.
(zadáno: 13.11.2018)
Naprosto úžasné představení, které stojí za to vidět :) člověk se směje od začátku do konce. Filip Blažek, Miroslav Vladyka i Alžbetka Stankova jsou skvělí herci a své role ovládají na jedničku!
(zadáno: 5.11.2018)
Úžasný muzikál, který byl opravdu jedinečný a maximálně jsem si ho pokaždé užívala. Škoda jen, ze už se nehraje.
(zadáno: 5.11.2018)
Maximální spokojenost. Ze začátku jsem se toho trochu desila, ale ve finále jsem byla opravdu nadšena a rozhodne se chystám jít znovu(již po třetí). Bohužel, mohu porovnat jen Alžbetku Stankovou a Ditu Hořínkovou a v mem případě vede Betka, nějak mi do té role sedí víc. Doporučuji všem!
(zadáno: 5.11.2018)
Na představení jsem byla už dvakrát a z mého pohledu je to dobrý muzikál, ale některé scény jsou zbytecne přehnané. Co se tyce herců, tak za mě rozhodne vede obsazení s Betkou Stankovou(dokáže se lépe pohybovat, zpívat i hrát), Mirek Etzler, Vašek Kopta, Sandra Pogodová(víc si svou roli užívá a umí ji zahrát) a ostatní hrají na stejné úrovni a stejně dobře. Ale sto lidi, sto chuti. Stojí za to to vidět, ale nezaručuji, ze se to bude líbit každému.