Profil uživatele

Annystan

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 27.1.2019)
Mefisto - Divadlo Hybernia: 30 %
Mě osobne muzikál nezaujal. Jsem milovník muzikálu a proto potřebuji vidět všechny, nicméně mam dvě skupiny muzikalu a to je ten, který když vidim poprve, tak jsem si jista, ze minimálně ještě 3x ho chci vidět, a pak tam jsou muzikály, kdy mi stačí to bohate jednou. Mefisto se bohužel radi do druhé skupiny. Nechytlave písničky a dej až moc zdlouhavý. Jediné plus, které jsem viděla, byly nádherné kulisy, které jsou neuvěřitelně propracované a taneční choreografie Lucifera a Hospodina. Pepa Vojtek s Hankou Křížkovou mají pochvalu. Sto lidi, sto chuti. Mě nezaujal.
(zadáno: 13.11.2018)
Chlap na zabití - Pantheon production: 100 %
Naprosto úžasné představení, které stojí za to vidět :) člověk se směje od začátku do konce. Filip Blažek, Miroslav Vladyka i Alžbetka Stankova jsou skvělí herci a své role ovládají na jedničku!
(zadáno: 5.11.2018)
Lucie, větší než malé množství lásky - Hudební divadlo Karlín: 100 %
Úžasný muzikál, který byl opravdu jedinečný a maximálně jsem si ho pokaždé užívala. Škoda jen, ze už se nehraje.
(zadáno: 5.11.2018)
IAGO - Divadlo Hybernia: 100 %
Maximální spokojenost. Ze začátku jsem se toho trochu desila, ale ve finále jsem byla opravdu nadšena a rozhodne se chystám jít znovu(již po třetí). Bohužel, mohu porovnat jen Alžbetku Stankovou a Ditu Hořínkovou a v mem případě vede Betka, nějak mi do té role sedí víc. Doporučuji všem!
(zadáno: 5.11.2018)
Trhák - Divadlo Broadway: 70 %
Na představení jsem byla už dvakrát a z mého pohledu je to dobrý muzikál, ale některé scény jsou zbytecne přehnané. Co se tyce herců, tak za mě rozhodne vede obsazení s Betkou Stankovou(dokáže se lépe pohybovat, zpívat i hrát), Mirek Etzler, Vašek Kopta, Sandra Pogodová(víc si svou roli užívá a umí ji zahrát) a ostatní hrají na stejné úrovni a stejně dobře. Ale sto lidi, sto chuti. Stojí za to to vidět, ale nezaručuji, ze se to bude líbit každému.